REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gwiazdor „Yellowstone” zapewnia, że warto czekać na sezon 5B. „To będzie najlepszy finał w historii”

Przed nami ostatnie odcinki „Yellowstone” - 2. połowa 5. sezonu (czyli sezon 5B) będzie zamknięciem tej sagi. I choć do sieci wciąż trafiają informacje o zakulisowych problemach (Kevin Costner najpierw odszedł z obsady, a później wyraził chęć powrotu, ale nie wiadomo, czy twórcy na nią przystaną), ekipa wkrótce wróci na plan, by pod koniec 2024 r. zaprezentować nam sześć końcowych epizodów. Scenariusze są już gotowe, a jeden z gwiazdorów serialu - Ian Bohen - twierdzi, że czeka nas, uwaga, najlepszy finał w historii.

29.04.2024
10:07
yellowstone sezon 5b finał zakończenie najlepsze w historii serial skyshowtime
REKLAMA

O ile nie dojdzie do opóźnień (co wcale nie jest wykluczone), już w maju wystartują prace na planie sezonu 5B „Yellowstone” - zamkną one sagę Taylora Sheridana. Będzie to zamknięcie nieco przedwczesne, bo wywołane kłótnią i odejściem Kevina Costnera. Teraz wiele wskazuje na to, że aktor może jednak powrócić w finale - jego przedstawiciele mieli bowiem poprosić Sheridana o pozwolenie na występ.

Tymczasem Ian Bohen, który wciela się w Ryana i w 4. serii awansował do grupy pierwszoplanowych postaci, zapoznał się już ze scenariuszem i ma na jego temat sporo dobrego do powiedzenia. W wywiadzie dla „Entertainment Tonight” Bohen obiecał, że fani będą zadowoleni z zakończenia serialu i że jego finał „będzie miał sens”. Dodał też, że warto czekać, ponieważ będzie to „najlepszy finał w historii”.

REKLAMA

Yellowstone: finał ma być „najlepszy w historii”

Fani dostaną najlepszy epilog, jaki można napisać. Wszystko ułoży się w idealny sposób. Wiele seriali po prostu się kończy... i to cię nie satysfakcjonuje. Ta produkcja skończy się w sposób, który ma sens. Nie wiem, czy jakikolwiek serial dostał tak mocny finał. Spodziewamy się najlepszego finału serialu w historii! Może jesteśmy zbyt pewni siebie, ale myślę, że tak właśnie będzie. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość... Warto czekać, obiecuję.

Czytaj więcej o Yellowstone w Spider's Web:

Wielu fanów ma jednak wątpliwości co do tych słów - głównie za sprawą wspomnianego odejścia Costnera. W końcu odejście aktora wymusiło szybsze zamknięcie produkcji i zmieniło wcześniejszy koncept na jej rozwój - a to nie brzmi jak dobry znak.

Zgodnie ze słowami Bohena, emisja 6. odcinków sezonu 5B „Yellowstone” rozpocznie się w listopadzie bądź grudniu. Przewiduje się, że ostatni epizod zadebiutuje w okolicach Super Bowl.

Wszystkie dotychczasowe odcinki obejrzycie w SkyShowtime.

Yellowstone 5
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA