REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kevin Costner po raz pierwszy mówi o powrocie do "Yellowstone". "Chętnie to zrobię"

Czy Kevin Costner powróci w finałowych odcinkach "Yellowstone"? Aktor był przeciw, a teraz jest za. I nie chodzi już o niepewne doniesienia, informacje z trzeciej ręki. Sam zainteresowany mówi bowiem o tym całkowicie otwarcie.

10.04.2024
18:55
yellowstone kevin costner 5b sezon
REKLAMA

Premiera finałowych odcinków "Yellowstone" została odwleczona w czasie. Fani uniwersum Taylora Sheridana nie mogą się jednak nudzić. I nie chodzi o to, że mogą sobie obejrzeć zrealizowane dotychczas spin-offy ("1883", "1923"). Za kulisami serialu głównego dużo się przecież w międzyczasie wydarzyło. Twórca pokłócił się z jego gwiazdą. Praca nad produkcją nie pozwalała Kevinowi Costnerowi odpowiednio zaangażować się w inny projekt - dwuczęściowym westernem "Horyzont", przy którym stanął po obu stronach kamery.

W efekcie zakulisowych dram Kevin Costner wymigał się od grania w 2. części 5. sezonu "Yellowstone". Taylor Sheridan wymyślił więc i napisał finałowe odcinki bez uwzględniania w nich Johna Duttona. Gwiazdor serialu zmienił jednak zdanie. Już od jakiegoś czasu mówi się, że szuka ścieżki powrotu do serialu.

REKLAMA

Yellowstone - Kevin Costner chce wrócić do serialu

Do tej pory o tym, że Kevin Costner chciałby wrócić do "Yellowstone" do tej pory donosili insiderzy, czy dziennikarze. Teraz rozmawiając z Entertainment Tonight do sprawy odniósł się sam zainteresowany. I potwierdza, że chętnie ponownie wcieliłby się w Johna Duttona:

Chciałbym móc to zrobić, ale nie mogliśmy... Myślałem, że będę musiał występować w siedmiu sezonach, a teraz stanęło na pięciu. Jak to się rozwinie - mam nadzieję, że się rozwinie - ale oni pracują nad mnóstwem różnych seriali. Może się uda. Może to do mnie wróci. Jeśli tak i będę się z tym czuł komfortowo, chętnie to zrobię.

Yellowstone - Kevin Costner

Kevin Costner może jednak nie zdążyć, wcielić się ponownie w Johna Duttona. Co prawda zdjęcia do 2. części 5. sezonu "Yellowstone" jeszcze się nie rozpoczęły, ale za chwilę ma się to zmienić. Inna gwiazda serialu Kelly Reilly zapewniała niedawno, że wróci na plan jeszcze latem. Kiedy w Montanie na pewno już minie zima, bo nagrywanie "z końmi w śniegu jest niemożliwe".

Co więcej, Kelly Reilly zapewniła też, że zakończenie serialu wcale się nie zmieniło. Jak powiedziała, zawsze miało takie być i będzie szalone. Czy rzeczywiście bez udziału Kevina Costnera okaże się satysfakcjonujące? O tym mamy przekonać się w listopadzie tego roku. Wtedy to finałowe odcinki "Yellowstone" zadebiutują w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo kiedy pojawią się w Polsce.

Więcej o "Yellowstone" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Dotychczasowe odcinki "Yellowstone" i jego spin-offy obejrzycie na SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA