REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Aktor ze spin-offu "Yellowstone" zniknął. Szuka go policja

Znany z serialu "1923" Cole Brings Plenty zniknął. Po tym, gdy Mo Brings Plenty, z "Yellowstone" udostępnił informację o zaginięciu swojego siostrzeńca, okazało się, że ciążą na nim zarzuty o stosowanie przemocy domowej i jest w tej sprawie poszukiwany przez policję.

04.04.2024
15:29
aktor 1923 yellowstone poszukiwany przemoc domowa
REKLAMA

Cole Brings Plenty znany jest z serialu "1923" będącego spin-offem hitowej produkcji "Yellowstone". Odtwórca roli pasterza Pete'a Plenty'ego Cloudsa jest także siostrzeńcem Mo Brings Plenty'ego, gwiazdy westernu z Kevinem Costnerem w roli głównej. To właśnie on jako pierwszy udostępnił na Instagramie plakat z wizerunkiem Cole'a, informując, że jeździ on białym Fordem Explorerem, a ostatni raz widziany był 31 marca w mieście Lawrence. Kilka godzin później okazało się, że 27-letni mężczyzna jest poszukiwany przez policję w Kansas w związku z zarzutami o stosowanie przemocy domowej.

REKLAMA

Cole Brings Plenty jest poszukiwany przez policję w sprawie stosowania przemocy domowej

Z plakatu, który udostępnił aktor z serialu "Yellowstone" wynika, że Cole Brings Plenty po raz ostatni widziany był rankiem 31 marca w mieście Lawrence w Kansas, gdzie poruszał się białym Fordem Explorerem. Niepokój wzbudził fakt, iż mężczyzna nie pojawił się na spotkaniu ze swoim agentem, a jego telefon był wówczas wyłączony. Plakat informujący o zaginięciu aktora i z prośbą o kontakt z policją udostępnił także Cole Hause, odtwórca roli Ripa Wheelera w hitowym westernie.

Kilka godzin później Departament Policji w Lawrence opublikował na Facebooku oświadczenie, z którego wynikało, że Cole jest podejrzany o stosowanie przemocy domowej. Okazało się, że na komisariat wpłynęło zgłoszenie o wołającej o pomoc kobiecie, jednak podejrzany zdążył uciec, zanim policja zdążyła przybyć na miejsce:

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kobiecie krzyczącej o pomoc, ale podejrzany uciekł przed przybyciem funkcjonariuszy. W toku dochodzenia zidentyfikowano Bringsa Plenty'ego, a kamery drogowe pokazały, jak opuszcza miasto natychmiast po incydencie, kierując się na południe autostradą 59. Zdarzenie to wiąże się z zarzutami dotyczącymi przemocy domowej, co ogranicza ilość informacji, jakie możemy udostępnić, aby chronić ofiarę. Więcej szczegółów nie zostanie podanych

- czytamy w komunikacie.
Cole Brings Plenty jest poszukiwany przez policję

Po tym, kiedy okazało się, że Cole jest nie tylko zaginiony, ale i poszukiwany, oburzeni internauci zaczęli krytykować wpis oficjalnego konta "Yellowstone" na Instagramie, sugerując, że w ten sposób wspierają przemoc domową.

Serial "Yellowstone" jest dostępny w serwisach SkyShowtime i Netflix.

Zdjęcie główne: kadr z filmu "Yellowstone Star's Nephew Missing, Named Suspect in Alleged Domestic Violence Incident" na YouTube.

REKLAMA

O "Yellowstone" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: 14:42
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA