REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Serial "1670" dostanie 2. sezon. Kiedy premiera?

6 Martius okazuje się być datą wyjątkową. Nie dość, że twórcy produkcji przewidzieli, że właśnie dzisiaj odbędzie się kolejne posiedzenie Sejmu, to przekazali widzom ważną informację. Netflix oficjalnie potwierdził, że serial "1670" dostanie kontynuację, a chłopi we wsi Adamczycha rozpoczęli już prace nad produkcją. Kiedy premiera?

06.03.2024
13:07
1670 netflix 2 sezon kiedy premiera
REKLAMA

Na tę informację czekali chyba wszyscy - najsłynniejszy Jan Paweł powróci! Nie wiadomo, czy właściciel tej większej połowy wsi Adamczycha maczał palce w tym, by cała Polska poznała dalsze losy jego wyjątkowej historii, choć pewnym jest, że szlachcic szykuje już swój najlepszy kontusz. Nagrodzony Orłem serial "1670" dostanie bowiem kontynuację i to jedna z bardziej wyczekiwanych wiadomości tego roku. Ruszajcie więc tłumnie na sejmik i nastawcie swoje stojące zegary, bo prace nad produkcją ruszyły pełną parą!

REKLAMA

Serial "1670" dostanie 2. sezon. Kiedy premiera?

Produkcja "1670" to komediowa opowieść o szlachcicu, który marzy o tym, by zapisać się na kartach historii jako największy Jan Paweł (Bartłomiej Topa) w historii Polski. Poznajemy także perypetie jego małżonki, Zofii Adamczewskiej (Katarzyna Herman), oraz potomków - Anieli (Martyna Byczkowska), Jakuba (Michał Sikorski) i Stanisława (Michał Balicki). Serial, który zadebiutował w grudniu minionego roku, stał się popkulturowym fenomenem na skalę kraju i utrzymywał się w liście TOP 10 w Polsce przez 11 tygodni.

Netflix: zwiastun serialu "1670"

Teraz wiadomo już, że hitowy serial autorstwa Jakuba Rużyłły, Kordiana Kądzieli i Macieja Buchwalda dostanie 2. sezon! "O tym, co czeka na fanów w drugim sezonie, nie wie na razie nawet Cyceron" - informuje Netflix.

Od chwili przeczytania pierwszych stron scenariusza Jakuba Rużyłły wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Zespół utalentowanej obsady i twórców, na czele z duetem reżyserskim Macieja Buchwalda i Kordiana Kądzieli, stworzył serial niezwykle oryginalny i rezonujący z poczuciem humoru Polaków. Fakt, że cytaty z serialu na stałe weszły do naszego języka, jest najbardziej wymiernym dowodem fenomenu produkcji i ogromnej sympatii widzów. Cieszymy, że możemy oficjalnie potwierdzić to, na co czekają fani i ogłosić rozpoczęcie prac nad kolejnym sezonem produkcji.

- mówi Kuba Razowski, Netflix Series Manager, CEE.

Premiera 2. sezonu serialu "1670" zaplanowana jest na 2025 r.

O serialu "1670" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA