Nie wiem dlaczego, ale obejrzałam 4 odcinek Belle Epoque. Wynudziłam się koszmarnie
Może nie jest tak, że zupełnie nie wiem dlaczego, ale poniekąd dziwię się sobie, że mam jeszcze tyle siły, by wracać do tematu. Tym razem skusił mnie fakt, że byłam w jednej z lokalizacji, w której kręcono czwarty odcinek Belle Epoque i miałam wcześniej okazję zobaczyć część scen zaprezentowanych w serialu.

REKLAMA
