REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Koncerty Adele w Monachium 2024. Artystka ogłasza dodatkowe daty

W związku z gigantycznym popytem na koncerty Adele, która po raz pierwszy od 8 lat pojawi się w Europie, wokalistka zdecydowała, że wystąpi w Monachium jeszcze 4 razy, a do jej harmonogramu zostały dodane nowe daty. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

03.02.2024
10:43
adele koncerty monachium nowe daty
REKLAMA

To wyjątkowy moment dla europejskich fanów Adele. Ostatni raz występ brytyjskiej piosenkarki najbliżej Europy odbył się w 2022 r., kiedy artystka koncertowała w londyńskim Hyde Parku promując album "25". Teraz będzie można ją zobaczyć nie tylko w Las Vegas w ramach wydarzenia "Weekends with Adele", gdzie gra od 2 lutego do 15 czerwca, ale także w Europie, gdzie pojawi się po raz pierwszy od 8 lat.

REKLAMA

Brytyjska gwiazda zagra 4 koncerty w Monachium Mess na gigantycznej arenie zbudowanej specjalnie dla niej, która może pomieścić aż 80 tys. osób. Adele wystąpi tam 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 r. Okazało się jednak, że ze względu na gigantyczne zainteresowanie jej europejskich fanów, piosenkarka postanowiła dodać do swojego harmonogramu 4 nowe daty.

Koncerty Adele w Monachium - nowe daty. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Zainteresowani koncertami Adele, którzy przeszli przez proces rejestracji, otrzymali e-maila z informacją, że będą mogli ustawić się w kolejce po bilety na dodatkowe koncerty:

Ze względu na nadzwyczajny popyt Adele dodała cztery dodatkowe koncerty w Monachium. Nowe daty to: 14, 16, 23 i 24 sierpnia 2024 r. Adele wystąpi w Monachium Messe na specjalnie przygotowanej arenie na świeżym powietrzu, stworzonej na potrzeby tego rodzaju wyjątkowych występów

- czytamy w e-mailu.

Aby kupić bilet na koncerty Adele, należy najpierw zarejestrować się na stronie internetowej. Rejestracja trwa do poniedziałku, 5.02 do godziny 18:00. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma we wtorek, 6 lutego e-mail z linkiem. Przedsprzedaż rozpocznie się w środę, 7 lutego o 10:00. Dystrybutorem biletów jest serwis Ticketmaster, a każdy kupujący będzie mógł nabyć ich maksymalnie 4. Aby nabyć wejściówki na nowe daty, nie trzeba rejestrować się ponownie.

O Adele przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA