REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Najlepszy serial SkyShowtime trafi na Netfliksa. Musisz go obejrzeć

Przed wejściem SkyShowtime do Polski nie dało się legalnie obejrzeć "Yellowstone" w streamingu. Za chwilę jednak serial z Kevinem Costnerem trafi w naszym kraju na kolejną platformę. W połowie stycznia produkcja pojawi się bowiem na Netfliksie.

04.01.2024
14:36
yellowstone skyshowtime netflix
REKLAMA

Dryl niby dobrze znamy. W końcu nie pierwszy raz konkurencja licencjonuje Netfliksowi swoje produkcje. W zeszłym roku co chwilę na platformie lądowały przecież tytuły HBO - z "Pacyfikiem" i "Kompanią braci" na czele. Disney też przecież mówił już o powrocie do wypożyczania serwisowi swoich treści. W żadnym wypadku nie mieliśmy jednak do tej pory do czynienia z dzieleniem się tytułem, na którym dany nadawca buduje pozycję na rynku streamingowym.

"Yellowstone" to flagowy serial Paramountu - jednego z globalnych właścicieli SkyShowtime. Jego uniwersum cały czas się rozrasta, bo dostaliśmy już dwa spin-offy ("1883" i "1923"), a w drodze są kolejne. Ze względu na zakulisowe konflikty sam tytuł główny dobiega niestety końca, ale jakiś czas temu zapowiedziano sequel z Matthew McConaughey w roli głównej.

Więcej o "Yellowstone" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Yellowstone - serial SkyShowtime trafi na Netfliksa

"Yellowstone" przedstawia sagę rodu Duttonów. W serialu śledzimy losy Johna Duttona, który próbuje bronić rodzinne ranczo przed bezwzględnymi deweloperami. Na jego ziemię mają też chrapkę rdzenni Amerykanie i inni wrogowie. W ten sposób otrzymujemy duszny i trzymający w ciągłym napięciu neowestern.

Yellowstone

Amerykanie szybko zakochali się w "Yellowstone". W Polsce bardzo długo mogliśmy jedynie czytać, jak zachwycają się serialem, bo nie był on dostępny na żadnej platformie streamingowej w naszym kraju. To się zmieniło wraz ze startem SkyShowtime - już po premierze wszystkich dotychczasowych odcinków. Użytkowników platformy nie przeraziło nawet, że to całkiem spore zaległości i zabrali się do ich nadrabiania.

Teraz "Yellowstone" ma się pojawić na Netfliksie. Zadebiutuje na platformie dokładnie 15 stycznia. Nie jest to pierwszy taki przypadek w tym roku, kiedy to w serwisie ląduje tytuł, który wcześniej można było obejrzeć w streamingu wyłącznie na SkyShowtime. W końcu parę dni temu do serwisu wleciał "Top Gun: Maverick".

REKLAMA
Yellowstone - Netflix - fot.: zrzut ekranu

Co ciekawe, "Top Gun: Maverick" - drugi największy hit kinowy 2022 r. - zniknął ze SkyShowtime i teraz w streamingu można go obejrzeć tylko na Netfliksie. Na razie nic nie wskazuje na to, żeby "Yellowstone" miał podzielić los produkcji, a przez to wraz z premierą na nowej platformie zniknąć z serwisu, w którym aktualnie jest dostępny.

Dotychczasowe odcinki "Yellowstone" obejrzycie na SkyShowtime. 15 stycznia serial pojawi się na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA