REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Yellowstone" może doczekać się nowego spin-offu. Jego bohatera dobrze znacie

Nie nadążacie już za uniwersum "Yellowstone"? A ono cały czas się przecież powiększa. Aktor z serialu głównego zdradził w niedawnym wywiadzie, że jego bohater może doczekać się własnej produkcji.

16.03.2024
12:37
yellowstone spin off skyshowtime
REKLAMA

"Yellowstone" to jest hit. Najpierw zakochali się w nim Amerykanie. Wraz z wejściem SkyShowtime do Polski, kiedy to serial zadebiutował w naszym kraju, na jego punkcie oszaleli też rodzimi widzowie. W międzyczasie produkcja doczekała się prequela pod postacią "1883". I kolejnego - "1923". Teraz tytuł sygnowany nazwiskiem Taylora Sheridana jest prężnie rozwijającym się uniwersum.

W zapowiedziach znajdziemy kolejne seriale z uniwersum "Yellowstone". Na razie mówimy tu o sequelu z Matthew McConaughey w roli głównej, 2. sezonie "1923", "1944" i "6666". Dużo tego. A może być jeszcze więcej. Niedawno zainteresowanie fanów wzbudził bowiem znany z produkcji głównej Josh Lucas, który zasugerował ewentualny spin-off poświęcony granemu przez niego bohaterowi.

Więcej o "Yellowstone" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Yellowstone - będzie nowy spin-off?

Josh Lucas promuje aktualnie nadchodzący serial od Apple TV+ ze swoim udziałem. W "Palm Royale" wciela się jednak w postać zupełnie innego rodzaju niż w Yellowstone, gdzie gra Johna Duttona. Tak, tego Johna Duttona kreowanego przez Kevina Costnera, tylko jego młodszą wersję. O pracy nad obiema wymienionymi produkcjami opowiedział ostatnio w wywiadzie dla ScreenRant:

To jest szalone, jakbym miał rozdwojenie jaźni, bo oczywiście Jon Dutton jest mroczną, władczą i tajemniczą postacią i wszystko, co z nim robię, opieram na pracy Kevina [Costnera], ale myślę też, że jest to świat, który chciałbym dalej eksplorować.

REKLAMA
Yellowstone: 5. sezon - SkyShowtime

Ze względu na zakulisowe dramy z udziałem twórców i wcielającego się w główną rolę Kevinem Costnerem "Yellowstone" dobiega już końca. Właśnie trwają prace nad ostatnimi odcinkami serialu - 2. częścią 5. sezonu. W Stanach Zjednoczonych ma ona zadebiutować w listopadzie 2024 r. Data polskiej premiery nie jest na ten moment znana.

Dotychczasowe odcinki "Yellowstone" i spin-offy serialu obejrzycie na SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA