REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Uncategorized

Kevin Costner chce wrócić do "Yellowstone". Nie chce go twórca serialu

Kevin Costner odszedł z ekipy „Yellowstone”, by poświęcić się pracy nad swoim wielkim, epickim projektem: „Horizon”. Rezygnacja aktora doprowadziła, rzecz jasna, do konfliktów z twórcami - ostatecznie jednak Taylor Sheridan domknął scenariusze, nie uwzględniając powrotu odtwórcy głównej roli w ostatnich epizodach. Rzecz w tym, że Costner jednak chciałby jeszcze pojawić się w serialu.

26.03.2024
10:50
yellowstone serial kevin costner powrót taylor sheridan 2024 skyshowtime
REKLAMA

Miesiąc temu jeden z zagranicznych dziennikarzy zasygnalizował, że Kevin Costner jest rzekomo chętny, by wrócić na plan „Yellowstone” i wystąpić w ostatnich epizodach sezonu 5B, a zatem w epilogu całej serii. Wydawało się to jednak mało prawdopodobne biorąc pod uwagę doniesienia o zakulisowych przepychankach (dotyczących m.in. kwestii tak istotnych, jak dostępność czy żądania płacowe), zbliżającą się datę premiery (jesień) oraz fakt, że twórca Tylor Sheridan skończył już scenariusz finałowych odcinków, który nie przewiduje udziału artysty.

A jednak wygląda na to, że sytuacja faktycznie jest dynamiczna i Costner rzeczywiście walczy o powrót serialu. 

Czytaj więcej o Yellowstone i Costnerze w Spider's Web:

REKLAMA

Yellowstone: powrót Kevina Costnera

Kolejne źródła donoszą, że Costner w istocie walczy o przynajmniej epizodyczny występ, który pozwoli mu domknąć historię Johna Duttona. Rzecz w tym, że - jak donosi „Puck News” - nawet gdyby aktor faktycznie zredukował swoje żądania dotyczące wynagrodzenia i samej roli, Sheridan niezbyt chętnie wróciłby do przepisywania skryptów tylko po to, by uwzględnić pożegnanie z Duttonem (zwłaszcza, że producentów zaczął już gonić czas). Należy jednak pamiętać, że uwzględnienie Costnera na pewno zwiększyłoby zainteresowanie widzów i ogólny poziom atrakcyjności finałowych odcinków, co stanowi potężny argument stojący za dopisaniem nowych scen i zmodyfikowaniem pozostałych. Aktorowi zdarzało się już zresztą w przeszłości wykorzystywać powszechną sympatię do swojej postaci tak, by więcej dla siebie ugrać za kulisami. 

REKLAMA
Yellowstone - sezon 5A.

Nie da się też ukryć, że zniknięcie tak kluczowej postaci zakłóca narrację, zwłaszcza biorąc pod uwagę cliffhanger z sezonu 5A. Możliwe, że studio Paramout wywrze naciski na Sheridanie, by ten mimo wszystko przyjął Costnera z powrotem.

Warto dodać, że datę premiery finałowych odcinków wyznaczono na listopad 2024 r., a zdjęcia - opóźnione niedawnymi strajkami w Hollywood - jeszcze się nie rozpoczęły. Ogłoszenie przesunięcia daty premiery wydaje się zatem kwestią czasu.

Yellowstone i liczne spin-offy obejrzycie na SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA