REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Max: cena. Ile będzie kosztować subskrypcja w Polsce?

Do premiery serwisu Max w Polsce zostało już niewiele czasu - z nowej platformy, która ma zastąpić HBO Max, będzie można korzystać już od 11 czerwca. Wraz z konkretną datą pojawiła się także informacja o atrakcyjnej promocji na start.

08.05.2024
8:22
max cena vod polska subskrypcja
REKLAMA

Po ponad 2 latach działalności HBO Max w Polsce czas pożegnać się z serwisem, z którego Amerykanie korzystają już od końca maja 2023 r. Niebawem rebranding nastąpi także w krajach skandynawskich, Portugalii, Rumunii, Serbii czy Słowacji, natomiast 11 czerwca Max zastąpi HBO Max w Holandii oraz Polsce. Wprowadzenie nowej platformy na rynek wiąże się nie tylko ze zmianą nazwy, ale również nowymi pakietami.

Wiele osób z pewnością zastanawia się, ile będzie kosztowała subskrypcja serwisu. Dotychczas w Polsce za miesiąc dostępu do treści HBO Max należało zapłacić 29,99 zł, a przy wyborze opcji rocznej trzeba było liczyć się z kosztami rzędu 234,99 zł. Wraz z pojawieniem się serwisu Max dowiedzieliśmy się, że w USA zaproponowano 3 opcje: subskrypcję z reklamami w jakości HD (9,99 dol/mies. lub 99,99 dol./rok), subskrypcję bez reklam w jakości HD (15,99 dol./mies. lub 149,99 dol./rok) oraz subskrypcję bez reklam w 4K (19,99 dol./mies. lub 199,99 dol./rok). Jak to będzie wyglądało w Polsce?

REKLAMA

Max: cena. Ile trzeba będzie zapłacić za subskrypcję?

Co wydarzy się 11 czerwca, kiedy zadebiutuje serwis Max i jak zostać jego nowym użytkownikiem? Dotychczasowi subskrybenci nie będą musieli w zasadzie nic robić - po uruchomieniu aplikacji HBO Max pojawi się prośba o pobranie nowej aplikacji Max, natomiast użytkownicy strony internetowej hbomax.com zostaną automatycznie przekierowani na max.com.

REKLAMA

Jeśli chodzi o dane do logowania, tutaj również nic się nie zmieni - login i hasło będą takie same, jak dotychczas. Do nowego serwisu przeniesiona zostanie także "Moja lista" i wszystkie znajdujące się tam tytuły, a także profile użytkowników i historia oglądania. Nie trzeba będzie ponownie wprowadzać danych rozliczeniowych, ponieważ to również pozostanie niezmienione. Pozostaje pytanie o to, jaka kwota będzie co miesiąc lub co rok pobierana z konta.

Pojawiła się informacja, że pakiet, cena i daty rozliczeń zostaną automatycznie przeniesione do nowego serwisu, lecz nie oznacza to, że nic się nie zmieni - użytkownicy będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji na start, w ramach której Max oferuje 33% zniżki na zawsze. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Przekonamy się już 11 czerwca.

O serwisie Max przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA