REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć filmy z serii "Bez litości" z Denzelem Washingtonem? Najnowszy już w VOD

Tęskniliście za Robertem McCallem? Najnowsza część z serii z Denzelem Washingtonem, "Bez litości 3. Ostatni rozdział" trafiła do VOD. Gdzie obejrzeć pozostałe filmy z cyklu? Sprawdzamy.

04.02.2024
12:15
gdzie obejrzec filmy z serii bez litosci vod hbo max
REKLAMA

Kultową serię filmów akcji w reżyserii Antoine'a Fuqua została zapoczątkowana w 2014 r., kiedy na dużych ekranach pojawiła się produkcja "Bez litości". Denzel Washington wcielił się wówczas w Roberta McCalla, byłego agenta amerykańskiego wywiadu, który postanawia zrezygnować ze swojej niebezpiecznej pracy na rzecz spokojnego życia w Bostonie. Kiedy na jego drodze pojawia się Teri (Chloë Grace Moretz), młoda dziewczyna kontrolowana przez bezwzględnych rosyjskich gangsterów, postanawia wykupić jej wolność. Okazuje się, że jego pragnienie zaprowadzenia sprawiedliwości będzie miało swoją cenę.

REKLAMA

O Denzelu Washingtonie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Mimo że produkcja nie zebrała przychylnych ocen, w 2018 r. zadebiutował sequel filmu - "Bez litości 2". I tym razem McCallowi nie będzie dane przejść na spokojną emeryturę - kiedy Susan (Melissa Leo), przyjaciółka McCalla i była agenta CIA zostaje brutalnie zamordowana, mężczyzna postanawia dowiedzieć się, kto stoi za zabójstwem kobiety i odkrywa, że on sam jest celem bezwzględnych morderców.

Gdzie obejrzeć wszystkie filmy z serii "Bez litości" online? Najnowsza część trafiła do HBO Max

Choć kolejna część również nie do końca sprostała oczekiwaniom widzów, we wrześniu miała miejsce premiera 3. i finałowej produkcji z cyklu Antoine'a Fuqua - "Bez litości 3. Ostatni rozdział" - która zebrała nieco bardziej przychylne recenzje. Robert McCall, który już oficjalnie chce odciąć się od swojej przeszłości, musi ponownie walczyć o sprawiedliwość. Tym razem były agent trafia do południowych Włoch, gdzie wychodzi zwycięsko ze starcia z sycylijskim baronem. Kiedy jednak okazuje się, że jego nowi przyjaciele są kontrolowani przez lokalnych bossów mafijnych, McCall ponownie postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. O swoich planach postanawia poinformować Emmę Collins (Dakota Fanning), agentkę CIA.

Zwiastun filmu "Bez litości 3" (2023)

Film "Bez litości" (2014) jest dostępny w serwisach:

Film "Bez litości 2" (2018) jest dostępny w serwisach:

REKLAMA

Film "Bez litości 3. Ostatni rozdział" (2023) jest dostępny w serwisach:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA