REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

„Bracia ze stali”: gdzie obejrzeć film online? Pełna lista serwisów VOD

„Bracia ze stali” to film w reżyserii Seana Durkina, który doczekał się swojej polskiej premiery kinowej 16 lutego 2024 roku. Jest to najnowsze dzieło twórcy takich tytułów, jak „Nierozłączne”, „Gniazdo” czy „Southcliffe”. Przepełniony sportem dramat biograficzny będzie niedługo dostępny na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „Bracia ze stali” online? Przedstawiamy pełną listę serwisów VOD.

09.05.2024
7:33
Gdzie obejrzeć film Bracia ze stali online, lista serwisów VOD, Zac Efron
REKLAMA

Zac Efron jednak potrafi zaskoczyć i to jak pozytywnie. Produkcja „Bracia ze stali” z jego udziałem ostatecznie spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem widzów. Wiele osób chwaliło tytuł za bardzo umiejętnie ukazaną historię, która wydarzyła się naprawdę. Chodzi w tym miejscu oczywiście o dzieje wrestlerskiego klanu Von Erich. Rodzina zrewolucjonizowała tę dziedzinę sportową w latach 70. i 80. Jej członkowie osiągnęli wiele sukcesów zawodowych, ale wiązało się to z licznymi osobistymi dramatami. Miały one być spowodowane rzekomą klątwą, która ciążyła na klanie Von Erich. Nic więc dziwnego, że całości postanowił przyjrzeć się Sean Durkin, znany z thrillerów psychologicznych. Film „Bracia ze stali” wręcz ocieka testosteronem oraz nawet samczą męskością. Mięśnie, krew, pot, łzy i bardzo dobre aktorstwo – tak w skrócie można opisać tę produkcję. Nie zabrakło tutaj także wątków związanych z braterską miłością oraz chorymi, praktycznie niemożliwymi do zrealizowania ambicjami.

REKLAMA

Bracia ze stali: gdzie obejrzeć film online?

Film „Bracia ze stali” przedstawia widzom surowego teksańskiego ojca, głowę rodu Von Erich, Fritza (Holt McCallany). Mężczyzna jest w stanie zrobić wszystko, aby jego synowie osiągnęli to, czego on nie zdołał. Od najmłodszych lat wpaja im, że muszą być najsilniejsi i najtwardsi. Oczywiście są także zdani jedynie na siebie. Ameryka w latach 80. oszalała na punkcie wrestlerskich widowisk, ale mało kto zdawał sobie sprawę z tego, co wiąże się z tego typu sportem. Za kulisami kryją się bowiem niezwykle brutalne treningi, złamane charaktery (i nie tylko), przekreślone marzenia oraz regularnie wystawiane na próbę braterskie relacje. Największą klątwą rodziny okazują się być ambicje Fritza. Na Von Erichów spada zatem cios za ciosem, a każdy z nich jest coraz bardziej psychicznie bolesny. Bracia wiedzą, że powinni być niezwyciężeni, ale czy uda im się wygrać w starciu z wiszącym nad nimi fatum? O tym przekonacie się podczas seansu filmu „Bracia ze stali”.

Oficjalny zwiastun filmu Bracia ze stali

Film „Bracia ze stali” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

  • E-Kino Pod Baranami - wypożyczenie: 15,00 zł - dostępny od 17.05.2024
  • MOJEeKINO - dostępny od 17.05.2024
  • Premiery Canal+ - dostępny od 17.05.2024
REKLAMA

Sprawdź, gdzie obejrzeć inne popularne filmy w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA