REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

„Tylko nie ty”: gdzie obejrzeć online film z Sydney Sweeney? Pełna lista serwisów VOD

„Tylko nie ty” to film w reżyserii Willa Glucka, który doczekał się swojej polskiej premiery kinowej 1 marca 2024 roku. Jest to najnowsze dzieło twórcy takich tytułów, jak „Annie”, „Piotruś Królik” czy „To tylko seks”. Ta niezwykła komedia romantyczna jest już dostępna na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „Tylko nie ty” online? Przedstawiamy kompletną listę serwisów VOD.

30.04.2024
12:04
Tylko nie Ty z Sydney Sweeney, gdzie obejrzeć film online, lista serwisów VOD
REKLAMA

W tytule „Tylko nie ty” Sydney Sweeney wciela się w jedną z głównych ról. Aktorka jest w ostatnim czasie bardzo rozchwytywana. Szersza publika może kojarzyć ją głównie z występu w genialnym serialu „Euforia”, gdzie wcieliła się w postać Cassie Howard. Jednak Sydney Sweeney ma o wiele bogatsze zawodowe portfolio. Niedawno można było oglądać ją w horrorze „Niepokalana” czy w przejmującym dramacie „Reality”. Widzowie oszaleli jednakże najbardziej na punkcie komedii romantycznej z jej udziałem. Mowa tutaj przede wszystkim o bonusowym materiale, z którym każdy mógł zapoznać się po seansie filmu „Tylko nie ty”. Na kinowych ekranach pojawili się aktorzy, wesoło wykonujący piosenkę „Unwritten”, która ekstremalnie szybko stała się później viralem na TikToku. Jeżeli wtedy to przegapiliście, to teraz można oddac się podobnym odczuciom w domowym zaciszu, gdyż tytuł pojawił się w serwisach VOD.

REKLAMA

Tylko nie ty: gdzie obejrzeć film online?

Film „Tylko nie ty” opowiada historię Bena (Glen Powell) i Beatrice (Sydney Sweeney). Mężczyzna przez przypadek ratuje ją z opresji. Już po krótkiej wymianie zdań kobieta jest nim zachwycona. Umawiają się na randkę, która wydaje się nie mieć końca. Wszystko zmienia się jednak po przebudzeniu we wspólnym łóżku. Beatrice wczesnym rankiem chce wymknąć się z mieszkania, ale w ostatniej chwili postanawia wrócić. Ben zauważa, co się stało i nie szczędzi kobiecie gorzkich słów. Jest zdenerwowany tym, że chciała opuścić go bez jakiegokolwiek pożegnania. Para nie kontynuuje swojej relacji aż do momentu kolejnego niefortunnego spotkania. Po upływie sześciu miesięcy ponownie wpadają na siebie w klubie. Tym razem nie jest już tak miło. Czynią sobie niewybredne komentarze, udowadniając tym samym, że wciąż za sobą nie przepadają.

Oficjalny zwiastun filmu Tylko nie ty

Los chyba bardzo sobie z nimi pogrywa, gdyż okazuje się, że niedługo później razem lecą samolotem do Australii i to w dodatku na to samo wesele. Zapowiada się na to, że będzie to wydarzenie co najmniej niezręczne. Ben i Beatrice są w sytuacji patowej. Nie chcą psuć sobie tego wyjazdu. Podejmują więc bardzo „dojrzałą” decyzję. Postanawiają udawać, że są w związku. Są przekonani, że taki teatrzyk oszczędzi im zbędnych pytań, plotek i różnych domysłów. Czy ta seria zbiegów okoliczności będzie ostatecznie prowadzić do narodzin prawdziwej miłości? Musicie przekonać się sami, oglądając film „Tylko nie ty” online.

Film „Tylko nie ty” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

  • Apple TV+ - kupno: w wersji SD - 44,99 zł lub w wersji HD - 54,99 zł
  • Rakuten TV - kupno: w wersji SD - 47,99 zł, w wersji HD - 56,99 zł lub w wersji 4K - 59,99 zł
REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych na Apple TV+, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA