REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

To zdjęcie wywołało mnóstwo emocji. Wszystko przez książkę, którą Bradley Cooper czytał ukochanej

Czy ktoś jeszcze pamięta, że Bradley Copper i Suki Waterhouse wiele lat temu byli razem? Ba! Aktor w wywiadach niejednokrotnie mówił, że aktorka jest "tą jedyną". Para, którą dzieliło aż siedemnaście lat różnicy, rozstała się ze sobą po ponad roku związku. Jednym z najbardziej komentowanych zdjęć z czasów, gdy byli razem jest to, gdzie Bradley czyta swojej dziewczynie książkę w parku - kontrowersyjną "Lolitę" Vladimira Nabokova.

12.11.2023
17:38
Bradley Cooper Shutterstock
REKLAMA

Bradley Cooper miał w swoim życiu sporo związków ze sporo młodszymi od siebie kobietami. Ostatnio głośno było o relacji aktora z młodszą od niego o dwie dekady modelką, Gigi Hadid. Według doniesień zagranicznych mediów ich relacja robi się coraz poważniejsza. Ponoć połączyły ich tematy związane z rodzicielstwem. Bradley jest ojcem 6-letniej córeczki ze związku z modelką Iriną Shayk, z kolei Gigi jest mamą 3-letniej córki Khai ze związku z Zaynem Malikiem. Nie wiadomo, czy ich relacja to coś poważniejszego, wszak Cooper na swoim koncie miał sporo przelotnych romansów i krótkich związków.

REKLAMA

Bradley Cooper i Suki Waterhouse: to zdjęcie wzbudzało sporo emocji

Kochliwy aktor już przed laty mówił, że angielska aktorka i modelka suki Waterhouse jest tą jedyną i że chce spędzić z nią resztę życia. Ich związek nie przeszedł jednak próby czasu.

O kontrowersyjnych zdjęciach i głośnych historiach przeczytasz więcej w Spider's Web:

Wśród wielu zdjęć ówczesnej pary można znaleźć kilka prywatnych, które wywołały sporo emocji. W jednym z parków w Paryżu paparazzi zrobili zdjęcia zakochanym, 38-letniemu wtedy Cooperowi oraz 21-letniej Suki Waterhouse, gdy aktor czytał swojej ukochanej na głos, kontrowersyjną książkę Nabokova, "Lolitę". Choć Suki z zaciekawieniem słuchała lektury czytanej przez ukochanego, na niektóre fragmenty książki reagowała wymownymi minami. Czyżby Suki czuła się zniesmaczona książką?

W końcu "Lolita", choć uchodzi za arcydzieło literatury światowej, jest tytułem kontrowersyjnym. Pisana w latach 1947-1953 przez rosyjskiego i amerykańskiego pisarza Vladimira Nabokova opowieść skupia się na mężczyźnie zafascynowanym niedojrzałymi dziewczętami, które określa mianem nimfetek. To historia o jego erotycznej obsesji na punkcie dwunastoletniej pasierbicy Dolores Haze (tytułowej Lolity). Warto dodać, że temat pedofilii sprawił, że powieść przez wiele lat uchodziła za skandalizujące oraz pornograficzne dzieło, natomiast sam autor miał problemy z jej opublikowaniem.

Mimo skandalicznej treści, "Lolita" została nazwana jedną ze 100 najlepszych anglojęzycznych powieści XX wieku, według magazynu "Time". Powieść została dwukrotnie zekranizowana, była obecna również w musicalu. Być może to wyjaśnia, dlaczego Cooper chciał podzielić się klasykiem ze znacznie młodszą od siebie ukochaną.

To Bradley złamał serce Suki Waterhouse?

REKLAMA

Relacja Bradleya i jego siedemnaście lat młodszej dziewczyny rozpadła się. W późniejszych wpisach w social mediach Suki sugerowała, że to Bradley złamał jej serce. Z kolei media w tamtym czasie donosiły, że byli już zakochani nie mogli dogadać się co do wspólnej przyszłości, ale też kompletnie nie mieli dla siebie czasu.

Obecnie Suki Waterhouse jest w szczęśliwym związku. Aktorka od 2018 roku spotyka się z Robertem Pattinsonem. Para stara się chronić swoją prywatność. Nawet na ściankach zadebiutowali razem bardzo późno, bo dopiero w 2022 roku. Próżno też szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA