REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Na tym zdjęciu Kate i Meghan jeszcze się lubią. O co chodzi w ich konflikcie?

Meghan Markle i Kate Middleton nie zostały najlepszymi przyjaciółkami. I trudno się dziwić, w końcu Markle i książę Harry odeszli z royal family, obczerniając później rodzinę królewską na każdym kroku. W mediach krążyło też mnóstwo pogłosek o tym, jakoby żona Harry'ego i ukochana Williama miały ze sobą konflikt. Ten wątek poruszony został też w dokumencie Netfliksa oraz licznych artykułach. Tymczasem w sieci można natrafić na fotografie, na których Kate i Meghan wyglądają, jakby były najlepszymi przyjaciółkami. Jedną z nich jest ta, na której zmierzają na bożonarodzeniową mszę. Czy wtedy jeszcze się lubiły? A może to tylko pozory, a uśmiechnięte fotografie powstały pod publikę?

29.10.2023
16:59
lev radin Shutterstock Meghan Markle Kate Middleton
REKLAMA

Gdy w maju 2018 roku Meghan Markle i książę Harry brali ślub, nikt nie pomyślałby, że kilka lat później sprawy potoczą się tak, że Meghan i Harry opuszczą rodzinę królewską i będą o niej mówić niepochlebne słowa. A jednak.

REKLAMA

Na tym zdjęciu Meghan i Kate jeszcze się lubiły. Przynajmniej tak to wyglądało.

Media od kilku dni elektryzuje też news o tym, że Meghan planuje wydać autobiografię, w której jak przewidują eksperci, opisze swoje relacje z Kate Middleton. W jaki sposób to zrobi, tego na razie nie wiadomo. Choć już wcześniej, m.in. w dokumencie Netfliksa nie wypowiadała się o niej zbyt dobrze.

Więcej o zdjęciach paparazzi przeczytasz w Spider's Web:

Opowie swoją wersję tego, co naprawdę wydarzyło się między nią a Kate w okresie poprzedzającym ślub, kiedy rzekomo doprowadzała tę drugą do łez. Każdy będzie zafascynowany postawą Meghan na temat jej relacji z Kate. Niezależnie od tego, czy od początku była do niej wrogo nastawiona, czy też witała ją z radością - mówił niedawno w rozmowie z mediami królewski ekspert, Phil Dampier.

Warto dodać, że w medialnych opowieściach pojawiały się sprzeczne informacje o tym, co wydarzyło się przed ślubem Sussexów. Brytyjskie tabloidy twierdziły, że żona księcia Williama płakała przez narzeczoną księcia Harry'ego, z kolei Meghan Markle w słynnym już wywiadzie dla Oprah Winfrey zdradziła, że to ją księżna Kate doprowadziła do łez. Jak to w końcu było? To wiedzą już tylko same zainteresowane. Być może Meghan raz jeszcze opisze ten wątek w swojej autobiografii.

Tymczasem w internetowej przestrzeni można znaleźć kilka wspólnych zdjęć Kate i Meghan, na których wyglądają, jakby były najlepszymi przyjaciółkami. Jedną z fotografii, jest wykonana w 2018 roku seria zdjęć, na których Kate i Meghan - od kilku miesięcy wtedy świeżo upieczona mężatka zmierzają na bożonarodzeniową mszę. Na fotografiach widać ich mężów oraz księcia Karola. Meghan i Kate uchwycone zostały w trakcie miłej pogawędki, wymieniając uśmiechy i gestykulując. Wyglądały, jakby jedna drugiej opowiadała ciekawą historię. Oczywiście radosne fotografie, na których obie wyglądają, jakby były najlepszymi przyjaciółkami, podchwycone zostały przez brytyjskie tabloidy, które w swoich artykułach nadały odpowiednie tytuły: Meghan i Kate zadały kłam plotkom o konflikcie, Meghan Markle i Kate Middleton wyglądały jak najlepsze przyjaciółki - pisały brytyjskie media.

Zdjęcia kobiet idących w kierunku kościoła w Sandringham na coroczną bożonarodzeniową mszę z pewnością zneutralizowało plotki o ich konflikcie. Obie nie dały wtedy tabloidom pretekstu do podsycania plotek, idąc ramię w ramię i nie zdradzając jakichkolwiek oznak wzajemnej niechęci do siebie. Czy tak rzeczywiście wtedy było? Być może w tamtym czasie relacje między nimi uległy ociepleniu. Warto też pamiętać, że fotografie wykonane zostały w wyjątkowym czasie, tuż przed Bożym Narodzeniem, czasem ciepła i miłości.

REKLAMA

O co chodzi w tym całym konflikcie Meghan Markle i Kate Middleton?

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, Markle od dawna miała być wyjątkowo rozczarowana postawą Kate Middleton. Zarzucała jej m.in. że nie odwiedziła jej osobiście w dniu urodzin, ale też, że ignorowała aktorkę niemal od pierwszego dnia, w którym ta pojawiła się na wyspach. Kate miała też zachowywać się protekcjonalnie wobec szwagierki od samego początku. Udawała, że nie widzi jej w trakcie oficjalnych uroczystości, w tym mszy, nie proponowała prywatnych spotkań. Markle liczyła na to, że Kate pomoże przygotować się jej do nowej roli. Niektóre brytyjskie media twierdziły, że obie nigdy nie były przyjaciółkami, a Kate nie przekroczyła nigdy "zdystansowanej grzeczności". To, co się później wydarzyło, gdy Meghan i Harry opuścili rodzinę królewską, jeszcze bardziej uwiarygadnia napięte relacje między nimi i pozostałymi członkami rodziny królewskiej, w tym oczywiście Kate i Williama.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA