REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

„Challengers”: gdzie obejrzeć online jeden z najlepszych filmów roku? Obraz z Zendayą wreszcie w VOD

„Challengers”, najnowszy (i najlepszy!) film Luki Guadagnino, jest już dostępny w serwisach VOD. Jeśli zatem z jakiegoś powodu zaniechaliście wizyty w kinie, to teraz możecie tę perełkę nadrobić. 

14.06.2024
13:11
challengers gdzie obejrzeć online premiera film vod serwisy zendaya
REKLAMA

„Challengers” to doceniony przez widzów i krytyków obraz, który zaledwie dwa miesiące temu mogliśmy oglądać w kinach. Teraz trafił do niektórych serwisów VOD, a za jakiś czas z pewnością wyląduje również na platformach subskrypcyjnych (najpewniej w Prime Video, póki co można go tam jedynie wypożyczyć). To niesamowicie wyreżyserowany, pulsujący emocjami, seksem i muzyką (ścieżka dźwiękowa Trenta Reznora i Atticusa Rossa to petarda), obłędnie zagrany, teledyskowo-hipnotyzujący film z fantastyczną konstrukcją narracyjną i lepkim od potu finałem. Seans kinowy to niepowtarzalne doświadczenie, ale myślę, że ten domowy - nieco bardziej intymny - też może zrobić robotę. Tak czy owak: jest to pozycja obowiązkowa.

REKLAMA

Challengers: gdzie obejrzeć film online? Premiera w VOD

Oto lista serwisów, w których obejrzymy tę świetną produkcję:

  • Premiery Canal+ - wypożyczenie - 49,99 zł (HD)
  • Prime Video - wypożyczenie - 49,99 zł (HD), zakup - 69,99 zł (HD)
  • Rakuten - wypożyczenie - 49,99 zł (4K UHD), zakup - 69,99 zł (4K UHD)
Challengers
REKLAMA

Film opowiada historię Tashi Duncan (Zendaya), utalentowanej tenisistki, która z powodu kontuzji musi przerwać swoją obiecującą karierę. Wówczas Tashi postanawia zostać trenerką swojego męża, Artura (Mike Faist), również profesjonalnego tenisisty. Ich związek oraz kariera Artura zostają wystawione na próbę, kiedy na horyzoncie pojawia się dawny rywal z przeszłości, Patrick (Josh O'Connor). Przeplatające się historie miłosne, rywalizacja i dramatyczne zwroty akcji tworzą ekscytujący obraz świata sportu (mniej) oraz skomplikowanych relacji międzyludzkich (bardziej).

Film nie bez powodu jest określany jako "seksowny" i "intrygujący" dramat psychologiczny, który skutecznie balansuje elementy sportowe z osobistymi problemami, bolączkami i aspiracjami bohaterów. Bo taki właśnie jest.

Czytaj więcej o filmach i serialach w VOD na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA