REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

„Pogromcy duchów: Imperium lodu”: gdzie obejrzeć film online? Film wreszcie w VOD!

„Pogromcy duchów: Imperium lodu” to film w reżyserii Gila Kenana, który doczekał się swojej polskiej premiery kinowej 5 kwietnia 2024 roku. Jest to najnowsze dzieło twórcy takich tytułów, jak „Straszny dom”, „Poltergeist” czy „Chłopiec zwany Gwiazdką”. Ten utrzymany w komediowym klimacie horror będzie niedługo dostępny na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „Pogromcy duchów: Imperium lodu” online? Przedstawiamy pełną listę serwisów VOD.

20.05.2024
9:00
Film Pogromcy duchów: Imperium lodu, gdzie obejrzeć online, lista serwisów VOD
REKLAMA

„Pogromcy duchów: Imperium lodu” to wielki powrót do serii, którą pokochało wielu widzów. Od ostatniego filmu o grupie nieustraszonych śmiałków walczących z siłami nadprzyrodzonymi, minęło aż 40 lat. Fani bez wątpienia zdążyli się już stęsknić. Nic dziwnego, gdyż kilka dekad temu wszyscy nucili pod nosem słynną muzyczkę. Można raczej śmiało stwierdzić, że na stałe zakorzeniła się ona w umysłach odbiorców. W kinematografii, na przestrzeni lat, nie brakowało też nawiązań do kultowych produkcji, ale to jednak… nie to samo. Tytuł „Pogromcy duchów: Imperium lodu” z pewnością chciał wzbudzić w widzach uczucie nostalgii, ale też zaprezentować młodszym osobom to, co kiedyś tak bardzo uwielbiali starsi członkowie społeczeństwa, a bardziej odkryć to na nowo. Nie jest to pierwsza próba, gdyż w 2021 powstał film „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”, ale wtedy oryginalna obsada z pierwotnych produkcji nie dostała zbyt dużo czasu ekranowego. Tym razem było inaczej i bardzo dobrze.

REKLAMA

Pogromcy duchów: Imperium lodu: gdzie obejrzeć film online?

Akcja filmu „Pogromcy duchów: Imperium lodu” przenosi widzów do Nowego Jorku. Spenglerowie po wyprowadzce z domu rodzinnego znajdują nowe miejsce w byłej siedzibie firmy. Mieści się ona w remizie strażackiej, którą odkupiła firma Winstona Zeddemore’a (Ernie Hudson). Nieustraszona grupa wciąż ratuje wiecznie zagrożony świat, ścigając duchy w przerobionym Cadillacu. Samochód jest oczywiście wręcz nafaszerowany sprzętem najwyższej generacji. Jednak działania Pogromców nie przynoszą jedynie pozytywnych skutków. Wiążą się one z regularnym pustoszeniem miasta oraz ciągłym narażaniem zwykłych obywateli. Nie podoba się to obecnemu burmistrzowi, Walterowi Peckowi (William Atherton). Mężczyzna zrobi wszystko, aby zdelegalizować grupę. Tymczasem rodzina Spenglerów również przechodzi kryzys. Nastoletnia Phoebe (Mckenna Grace) zostaje odsunięta od prac w terenie. Większość swojego czasu spędza od teraz w piwnicy Raya (Dan Aykroyd), który przez przypadek wchodzi w posiadanie pewnej mosiężnej kuli o potężnej mocy. Uwolniony przez nią zły impuls może zniszczyć cały świat, a dokładniej – zamrozić go. Nowi oraz kultowi Pogromcy Duchów muszą połączyć siły, aby zapobiec tragedii.

Film „Pogromcy duchów: Imperium lodu” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

Więcej o tym, gdzie obejrzeć popularne filmy online, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA