REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

„Omen: Początek” wreszcie trafił do VOD. Gdzie obejrzeć film online?

„Omen: Początek” to film w reżyserii Arkashy Stevenson, który doczekał się swojej polskiej premiery kinowej dokładnie 5 kwietnia 2024 roku. Jest to najnowsze dzieło twórczyni takich tytułów, jak „Nowy smak wiśni”, „Legion” czy „Pineapple”. Ten powrót do kultowej serii horrorów jest już dostępny na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „Omen: Początek” online? Przedstawiamy pełną listę serwisów VOD.

28.05.2024
12:02
Gdzie obejrzeć film Omen: Początek, lista serwisów VOD, online, horror
REKLAMA

„Omen: Początek” to wielki powrót do przerażającej i kultowej już serii horrorów sprzed lat. Ten tytuł twórcy wręcz uwielbiają odnawiać regularnie. Prób było naprawdę wiele, jednak nie każdą można zaliczyć do udanych. Niektórych produkcji zwyczajnie nie powinno się już ruszać, aby historia nie okazała się w ostateczności zbyt rozwleczona czy po prostu nieciekawa. Reżyserka kinowego dzieła „Omen: Początek” postanowiła rozwiązać tę kwestię w nieco inny sposób. Zdecydowała się stworzyć godny słynnej serii prequel. Nie było to jedyne wyzwanie, z którym musiała stanąć w twarzą w twarz. Otóż jest to pierwszy film w karierze Arkashy Stevenson. Wcześniej spod jej ręki wychodziły głównie seriale. Zdecydowanie skoczyła na głęboką wodę i zrobiła to bez cienia zawahania. Czy był to udany pełonometrażowy debiut? Okazuje się, że tak. Produkcja cieszyła się dość pozytywnymi opiniami na swój temat już po premierze na wielkim ekranie. Można więc śmiało przypuszczać, że nie inaczej będzie wyglądał odbiór po debiucie na platformach streamingowych.

REKLAMA

Omen: Początek: gdzie obejrzeć film online?

Film „Omen: Początek” ukazuje, a jakżeby inaczej, początek historii znanej z kultowej serii horrorów. Margaret Daino (Nell Tiger Free) to młoda amerykańska nowicjuszka. Kobietę wysłano do Rzymu, aby mogła ona rozpocząć służbę Kościołowi. Musi poświęcić temu całe swoje życie. Jej głównym zadaniem jest praca w miejscowym sierocińcu. Praktycznie od razu nawiązuje bliską więź z jedną dziewczynką, najstarszą z ośrodka Carlitą (Nicole Sorace). Łączą je przede wszystkim podobne problemy. Obie muszą mierzyć się z nimi tak naprawdę od najmłodszych lat. Nie mija dużo czasu, a Margaret napotyka na swojej drodze mrok. Pod jego wpływem zaczyna kwestionować własną wiarę. Przy okazji odkrywa też przerażający spisek, który w ostatecznym rozrachunku ma doprowadzić do narodzin wcielonego zła.

Zwiastun filmu Omen: Początek

Film „Omen: Początek” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

REKLAMA

Więcej o tym, gdzie obejrzeć popularne filmy online, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA