REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zniżka na imię "Cillian". Lidl wprowadził wyjątkową promocję po Oscarach

Nie tylko hollywoodzka śmietanka świętowała zwycięstwo Cilliana Murphy'ego podczas tegorocznych Oscarów. Aktorowi postanowiła także pogratulować sieć sklepów Lidl w Irlandii, która złożyła laureatowi nagrody wyjątkowy hołd.

14.03.2024
9:51
lidl cillian murphy promocja
REKLAMA

Podczas tegorocznych Oscarów triumfował film "Oppenheimer", który został nagrodzony Oscarem w kategorii najlepszy film. Produkcja została nagrodzona w sumie siedmioma statuetkami, a odebrali je m.in. Christopher Nolan, Robert Downey Jr. oraz Cillian Murphy - Irlandczyk został okrzyknięty najlepszym aktorem pierwszoplanowym. Z tej okazji sieć sklepów Lidl w Irlandii postanowiła pogratulować filmowemu J. Robertowi Oppenheimerowi w wyjątkowy sposób, wprowadzając do dyskontów promocję.

REKLAMA

Promocja Lidla: na imię "Cillian" 5 dol. zniżki

W mediach społecznościowych Lidla pojawiła zabawna grafika, na której widnieje szczęśliwy Cillian Murphy ze swoim pierwszym Oscarem. "Kupon Lidl Plus zostaje wręczony... wszystkim Cillianom" - głosi podpis na zdjęciu. Okazało się, że sieć sklepów postanowiła zorganizować wyjątkową promocję, w myśl której wszyscy posiadacze aplikacji Lidl Plus o imieniu Cillian mogą skorzystać z 5-dolarowej zniżki. Każdy, kto nazywa się Cillian Murphy, zapłaci natomiast za zakupy 50 dol. mniej.

Promocja Lidla w Irlandii
REKLAMA

W komentarzach ludzie prześcigali się w żartach: "Mam na nazwisko Murphy i kiedyś spotkałam Cilliana, myślę, że coś mi się należy" - pisała jedna z internautek. Swój wpis opublikował także Murphy Cillian, który stwierdził, że nadszedł czas by zabłysnąć. "Mój pies ma na imię Murphy, czy to coś daje?" - spytała inna użytkowniczka. Na pytanie, do kiedy trwa wyjątkowa promocja, Lidl odpowiedział: "Promocja trwa przez 7 dni, musimy przecież dać szansę zwycięzcy, by zdążył wrócić z Los Angeles".

O Cillianie Murphym przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA