REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Ich Clash of Clans generuje 1,5 miliona dolarów zysku dziennie. Właśnie wydali nową grę mobilną

Clash of Clans to jedna z najpopularniejszych gier w całej historii mobilnej branży. Gigantyczny sukces tej produkcji sprawił, że przez wiele kolejnych lat byliśmy karmieni masą dotykowych gier „strategicznych”, dawniej dominujących na ekranach stacjonarnych przeglądarek internetowych.

03.03.2016
9:10
Twórcy Clash of Clans wydali nową grę
REKLAMA
REKLAMA

Według danych za 2015 rok, Clash of Clans generuje około 1,5 miliona dolarów zysku… dziennie! Produkcja znalazła się na szczycie listy aplikacji, które wytwarzają największe zyski. Zarówno na Androidzie, jak i iOS. Gigantyczny sukces komercyjny spowodował wysyp naśladowców i zalanie posiadaczy smartfonów i tabletów uproszczonymi grami strategicznymi.

Odpowiedzialne za Clash of Clans studio Supercell wydało kolejną grę, którą może pobrać każdy posiadacz Androida i iPhone’a.

Mobilny tytuł Clash Royale wykorzystuje popularny świat Clash of Clans, jego bohaterów i otoczenie. Jednocześnie nowa produkcja posiada zupełnie inny model rozgrywki, koncentrujący się na szybkich starciach na małych arenach. Mieszkanka gry strategicznej, karcianki i MOBA skupia się wokół rozgrywki w czasie rzeczywistym, z realnymi oponentami, wykorzystując do tego stałe połączenie z siecią.

REKLAMA

Clash Royale właśnie pobiera się do mojej pamięci smartfona. Mam to szczęście, że oryginalne Clash of Clans nie podbiło mojego serca. Może nieco bardziej dynamiczny sposób rozgrywki to zmieni. Bardziej ciekawi mnie jednak, czy i tym razem Supercell odniesie gigantyczny sukces komercyjny. Jeżeli tak, możecie być pewni, że klony Clash Royale przetoczą się przez Google Play oraz iTunes App Store niczym fala tsunami.

Darmowe Clash Royale od twórców Clash of Clans pobierzecie, korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA