REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Polsat i TVN odcinają się od Kaźmierskiej. Celebrytka nie zniknęła jednak na dobre

Po opublikowaniu artykułu na temat przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej telewizja podjęła kroki w celu wymazania celebrytki ze swojej historii - do Polsatu dołączył TVN, który zdecydował się usunąć z serwisu Player wszystkie odcinki "Królowych życia". Kaźmierska nie zniknęła jednak całkowicie z mediów pod szyldem obydwu stacji, a komentarza na ten moment brak.

27.04.2024
10:29
dagmara kazmierska tvn polsat odcinaja sie
REKLAMA

W czwartkowy poranek serwis Goniec opublikował reportaż na temat Dagmary Kaźmierskiej. Z zeznań jednej z pracowniczek wynika, że celebrytka wiedziała o narkotykach w agencji towarzyskiej i miała stosować przemoc wobec swoich podopiecznych, a także zlecić gwałt na 24-letniej Marysi. Dziewczyna, która chorowała na nowotwór, była również zmuszana do opalania się na solarium.

REKLAMA

Mimo że przestępcza przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nie była tajemnicą, artykuł odbił się echem w sieci. Najpierw zareagował Polsat, który po cichu zmienił ramówkę, zastępując powtórki show "Dagmara szuka męża" odcinkami serialu "Gliniarze", a z platformy Polsat Box Go zniknęły wszystkie odcinki 1. sezonu "Dagmara szuka męża". Do Polsatu dołączył TVN, który zdecydował się na usunięcie wszystkich odcinków "Królowych życia", a także epizodów programów "Kuba Wojewódzki" i "Made in Maroko" z udziałem Kaźmierskiej.

Polsat i TVN odcinają się od Dagmary Kaźmierskiej. Szkoda, że tylko częściowo

Polsat jest stacją, która w ostatnim czasie dała Dagmarze Kaźmierskiej największą popularność - wszystko za sprawą "Tańca z gwiazdami", w którym celebrytka wystąpiła w parze z Marcinem Hakielem. Kontrowersyjny udział w tanecznym formacie spotkał się z niezadowoleniem wielu telewidzów, którzy w mediach społecznościowych nie szczędzili słów krytyki. I o tyle, o ile trudno by było usunąć wszystkie odcinki z występami Kaźmierskiej z platformy Polsat Box Go, to na Instagramie Polsatu wciąż można natrafić na fragmenty z celebrytką.

TVN z kolei usunął lwią część materiałów z Dagmarą Kaźmierską, jaką jest program "Królowe życia", który rozsławił kobietę na całą Polskę - z platformy Player zniknęły wszystkie odcinki show. Plotek zauważył jednak, że w sieci wciąż można obejrzeć odcinek "Usterki", w którym wystąpiła Kaźmierska. I choć z YouTube'a zniknęły już fragmenty wywiadu u Kuby Wojewódzkiego, to na oficjalnym kanale TTV wciąż można oglądać fragmenty "Królowych życia" z udziałem celebrytki.

Ani Polsat, ani TVN nie skomentowali pojawienia się reportażu o Kaźmierskiej. Sama celebrytka do tej pory w żaden sposób nie odniosła się do sprawy. Pozostaje pytanie na temat jej udziału w finale "Tańca z gwiazdami", który odbędzie się już 5 maja. Pudelek skontaktował się z informatorem stacji, który twierdzi, że "oficjalny komunikat ws. występu Dagmary w Tańcu z gwiazdami nie został ogłoszony, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie zobaczymy jej na parkiecie 5 maja". Marcin Hakiel, programowy partner Kaźmierskiej, również odmówił komentarza w tej sprawie.

REKLAMA

O Dagmarze Kaźmierskiej przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA