REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Polsat reaguje na aferę wokół Dagmary Kaźmierskiej. Stacja usunęła jej program z ramówki i streamingu

To może być koniec telewizyjnej kariery Dagmary Kaźmierskiej. Po opublikowaniu artykułu na temat przestępczej działalności kobiety, który dotarł także do zeznań jednej z pracownic agencji towarzyskiej Kaźmierskiej, Polsat postanowił zareagować. Stacja usunęła z ramówki powtórki programu "Dagmara szuka męża", a cały sezon show został usunięty z serwisu Polsat Box Go.

26.04.2024
8:59
dagmara szuka meza polsat usuwa
REKLAMA

Przestępcza przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nie była tajemnicą. W 2009 r. celebrytka została skazana prawomocnym wyrokiem na 4 lata pozbawienia wolności za sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji, a w więzieniu spędziła ostatecznie 14 miesięcy. Mimo to udało jej się zaistnieć w polskim show-biznesie - w latach 2016-2022 pojawiła się w programie TTV "Królowe życia", który przyniósł jej ogromną popularność, w 2018 r. w formacie "Made in Maroko", a pod koniec ubiegłego roku zadebiutował 1. sezon show "Dagmara szuka męża".

Dyskusja rozgorzała na dobre za sprawą programu "Taniec z gwiazdami", w którym Kaźmierska wystąpiła w parze z Marcinem Hakielem. Para nie cieszyła się jednak sympatią wsród widzów, uzyskując jednocześnie rekordowo niskie noty od jurorów, a sama Dagmara postanowiła z własnej woli opuścić format - decyzję tłumaczyła problemami zdrowotnymi. Dwa dni temu celebrytka została usunięta z Wikipedii, jednak problemy zaczęły się dopiero następnego dnia - serwis Goniec opublikował bowiem dziennikarskie śledztwo. Z zeznań jednej z pracowniczek wynika, że celebrytka wiedziała o narkotykach w agencji towarzyskiej i miała stosować przemoc wobec swoich podopiecznych, a także zlecić gwałt na 24-letniej dziewczynie:

REKLAMA

Dagmara krzyczała na mnie i biła mnie rękami po całym ciele. Mówiła, że ku*wa to nie człowiek, że pozabija nas wszystkich, że nikt nam nie pomoże. Jak skończyła, Ruski chwycił mnie za szyję i zaczął mnie straszyć, że jak jeszcze raz ucieknę, to on się mną zajmie. Zostałam zaciągnięta do pokoju i zamknięta na klucz

- mówi dziewczyna.

Polsat usuwa program Dagmary Kaźmierskiej z ramówki

Śledztwo Gońca dolało oliwy do ognia. Widzowie "Tańca z gwiazdami", którzy już na samym początku protestowali przeciwko udziałowi celebrytki w popularnym formacie, w końcu się doczekali. Jak ustalił portal Wirtualne Media, w dniu, w którym Goniec opublikował reportaż o Kaźmierskiej, Polsat po cichu zmienił ramówkę.

Od soboty 27 kwietnia powtórki show "Dagmara szuka męża" zastąpią odcinki serialu "Gliniarze". Odnotowaliśmy także, że z serwisu streamingowego Polsat Box Go zniknęły wszystkie odcinki pierwszego sezonu "Dagmara szuka męża"

- podaje serwis.
REKLAMA

W marcu pisaliśmy o wznowieniu programu i rozpoczęciu castingów do 2. sezonu - okazało się, że format odnotował bowiem świetne wyniki oglądalności. Show "Dagmara szuka męża", który początkowo miał trwać 6 odcinków, lecz został przedłużony na 12, "podniósł dwukrotnie wyniki pasma w Super Polsacie" - twierdziła stacja. Z danych Nielsena wynika, że premierowe odcinki gromadziły przed ekranami około 118 tys. widzów.

Po fali krytyki i ujawnieniu nowych faktów w sprawie przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej jej kariera w polskim show-biznesie wisi na włosku - w mediach społecznościowych kobiety wciąż pojawiają się krytykujące ją komentarze, w których ludzie zarzucają telewizji, że nie powinna promować tego typu osób.

O Dagmarze Kaźmierskiej przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA