REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. Dzieje się

Brawurowy musical w rytmie rapu trafi na Disney+. Co jeszcze obejrzeć w weekend?

Kolejny weekend, kolejne premiery na Disney+. Nowością, którą możemy obejrzeć na Disney+ jest musical "Najlepsi". Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w propozycjach Disney+?

24.06.2023
10:11
Musical "Najlepsi"
REKLAMA

Disney+ jak co tydzień ma dla swoich fanów ulubione nowe odcinki znanych i lubianych seriali oraz filmów. W tym tygodniu wpadła jedna nowość, czyli musical "Najlepsi". Co jeszcze warto zobaczyć na platformie Disney+?

Na Disney+ wbija musical "Najlepsi". Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

W "Najlepszych", produkcja dostępna od 23 czerwca, głównym bohaterem jest 12-letni geniusz matematyczny Prem Patel, który odkrywa, że jego niedawno zmarły ojciec był znanym raperem. Natychmiast rozpoczyna karierę jako supergwiazda rapu. Podczas gdy jego działania mogą wydawać się lekkomyślne, Prem, wzmocniony przez fantazje napędzane wyobraźnią muzyki hip-hopowej, w których występuje z ojcem, jest zdeterminowany, aby dowiedzieć się, czy hip-hop naprawdę jest w jego DNA. Jak mawiał jego ojciec, "najlepsi na świecie nigdy nie odpoczywają".

Zwiastun "Najlepsi"

Kolejną propozycją wartą zobaczenia jest "Projekt 1619: Historia niewolnictwa", dostępny od 21 czerwca. "Projekt 1619: Historia niewolnictwa" to sześcioodcinkowy program dokumentalny zdobywczyni nagrody Pulitzera Nikole Hannah-Jones oraz magazynu The New York Times. Program próbuje na nowo spojrzeć na historię USA, umieszczając konsekwencje niewolnictwa oraz zasługi czarnoskórych amerykanów w centralnym punkcie narodowej tożsamości. Odcinki są oparte na opowiadaniach zawartych w niedawno wydanej książce "The 1619 Project: A New Origin Story" i skupiają się na tym, jak spuścizna niewolnictwa kształtuje różne aspekty współczesnego amerykańskiego życia. 

"Projekt 1619"

Na Disney+ wbijają również nowe odcinki serialu animowanego "Daleka Północ". Dostępny będzie odcinek 20, 3. sezonu. "Daleka Północ" opowiada o przygodach samotnego ojca na Alasce, który próbuje zatrzymać przy sobie dzieci: zwłaszcza Judy, której ambicje prowadzą do wspaniałego świata lokalnego centrum handlowego. Rodzinę tworzą także bracia Judy, Wolf, Ham i Moon, oraz narzeczona Wolfa, Honeybee. "Daleka Północ" dostępna jest na platformie Disney+ od 21 czerwca.

REKLAMA

Co zobaczyć w weekend na Disney+? Oto wszystkie nowości

 • "Daleka Północ"
 • "The Kardashians"
 • "Najlepsi"
 • "Tajna inwazja"
 • "Projekt 16:19: Historia niewolnictwa
 • "Sekta"
 • "Will Trent"
 • 9-1-1: Teksas"
 • "Misja: Przetrwanie"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA