REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale
 3. Dzieje się

Znakomity "Czarny tort" już w Disney+. Co jeszcze obejrzeć w weekend w serwisie?

Kolejna porcja nowości wbiła na Disney+. Co tym razem obejrzeć? Jakie filmy i seriale zasiliły platformę? Podpowiemy, że warto sięgnąć po specjalny zakulisowy odcinek młodzieżowego hitu Disney+ "Percy Jakson i Bogowie olimpijscy". Zobaczcie też nowy serial o tajemniczym tytule "Czarny tort".

03.02.2024
9:01
Disney+ nowości
REKLAMA

Kolejny weekend zimy, kolejne nowości w Disney+. Tym razem do wyboru mamy nie tylko nowe odcinki seriali i filmy, ale również krótkometrażowe produkcje jak "Ja". Szukając dla siebie filmu czy serialu, warto zwrócić na dwa odcinki specjalne Disney+.

Więcej o Disney+ czytaj w Spider's Web:

REKLAMA

Dwa odcinki specjalne hitowych seriali. Co jeszcze obejrzeć?

Mowa o "Podróż bohatera: za kulisami filmu Percy Jacksona i Bogowie olimpijscy". Bohaterowie hitowej młodzieżowej produkcji Disney+ opowiedzą o kulisach tej wspaniałej przygody, jaką było wzięcie udziału w zdjęciach do serialu "Percy Jackson". Bycie półbogiem nie jest proste, ale granie półboga też do najprostszych nie należy. Wcielenie się w bohaterów wielu dzieci było dla Walkera, Leah i Aryana ogromnym wyzwaniem. Twórcy filmu zachęcają, by dołączyć do tej trójki i twórców produkcji i wziąć udział w podróży do świata bogów, gdzie bitwy z przeróżnymi potworami są na porządku dziennym, a popisom kaskaderskim nie ma końca.

Percy Jackson i bogowie olimpijscy

"Assembled: Za kulisami Echo" to kolejny odcinek specjalny, który trzeba zobaczyć na Disney+. Twórcy produkcji zapraszają swoich fanów za kulisy przełomowego serialu poświęconego Mai Lopez. Warto przekonać się, jakie kroki twórcy i ekipa podjęli, aby przybliżyć widzom świat osób głuchych i kulturę rdzennych Amerykanów. Ekipa produkcji zachęca też, by obserwować znakomitego Vincenta D'Onofrio powracającego w roli budzącego grozę Kingpina.

Echo zwiastun

Nowością na Disney+ jest również 1. sezon serialu "Czarny tort". Po śmierci matki dwóch skłóconych ze sobą braci musi odłożyć na bok to, co ich dzieli, by poznać jej tajemniczą przeszłość. Wiedzie ich to w podróż z Karaibów do Londynu i Kalifornii, gdzie czeka na nich jej słynny, czarny tort. Role główne w serialu powierzone zostały m.in. Adrienne Warren, Faith Alabi oraz Jade Eshete.

Czarny tort
REKLAMA

Oto wszystkie nowości w Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

 • Ishura
 • Ja
 • Assembled: Za kulisami Echo
 • Podróż bohatera: Za kulisami filmu Percy Jackson i Bogowie olimpijscy
 • Synduality Noir
 • Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
 • Czarny tort
 • Undead Unclock
 • Simpsonowie
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA