REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Suncoast": Disney zaskakuje dojrzałym filmem. To najlepsza propozycja serwisu w tym miesiącu

Spragnieni romantycznych wrażeń widzowie (wszak luty to miesiąc Walentynek) mogą znaleźć na platformie Disney+ nawet więcej niż kilka naprawdę dobrych opowieści o miłosnych zawirowaniach. Zarówno tych z pozytywnym zakończeniem, jak i tych z nieco bardziej gorzkim finałem. W lutym wśród ckliwych produkcji znalazło się też miejsce na doskonale zrealizowaną historię o trudach dorastania w cieniu choroby.

25.02.2024
13:33
co obejrzeć w lutym na disney+
REKLAMA

Film „Suncoast” został zainspirowany prawdziwymi przeżyciami jego reżyserki - Laury Chinn. Przedstawia losy nastolatki Doris (w tej roli Nico Parker, którą mogliśmy oglądać już w „The Last of Us”), mierzącej się chorobą. Jednak nie swoją, ale jej brata. Bardzo ciężka sytuacja oddziałuje na całą rodzinę, a matka dziewczyny, Kristine (Laura Linney) nie potrafi poradzić sobie w zaistniałej sytuacji. Przynajmniej nie tak, jak by chciała.

REKLAMA

Więcej na temat produkcji dostępnych na platformie Disney+, czytaj na łamach Spider's Web:

Co warto obejrzeć na platformie Disney+?

Doris szybko poznaje jednak Paula Warrena (Woody Harrelson) – ekscentrycznego aktywistę, który przewraca jej życie do góry nogami. Mężczyzna zaangażowany jest w głośną sprawę dotyczącą eutanazji, dlatego też młoda dziewczyna już od pierwszej chwili czuje się osobiście zaangażowana.

„Suncoast” to opowieść o dorastaniu w cieniu choroby członka najbliższej rodziny w momencie, gdy młody człowiek zazwyczaj spędza najwięcej czasu na odkrywaniu i kształtowaniu samego siebie. Jest to produkcja pełna ciężkich, ale potrzebnych emocji. Doskonale pokazuje to, co dzieje się w głowie osoby zagubionej, przepełnionej skrajnymi odczuciami, z którymi ciężko jest poradzić sobie na własną rękę.

Co obejrzeć na platformie Disney+?

Film pomimo dość przytłaczającej tematyki zachowuje w wielu momentach lekki i humorystyczny klimat. Bardzo dobrze ukazuje rozwój postaci – z nieśmiałej dziewczynki w pewną siebie kobietę, wiedzącą, czego chce od życia. Jest to produkcja, z którą zdecydowanie warto się zapoznać. Z pewnością wyróżnia się spośród wszystkich propozycji Disney+ na luty. Jeżeli to nie wystarczy, to zapoznajcie się pozostałymi premierami platformy. Zdecydowanie znajdziecie coś dla siebie.

Disney+: pełna lista tytułów, które już pojawiły się w tym miesiącu

REKLAMA

Disney+: pełna lista tytułów, które dopiero pojawią się w tym miesiącu

  • „Szōgun” - dwa odcinki na start, kolejne co tydzień- 27.02.2024
  • „Snowfall” - sezon 6 - 28.02.2024
  • „Jeszcze będzie dobrze” - 28.02.2024
  • „Pierwszy gol” - 28.02.2024
  • „Nasze życie: Midwest, USA” - 28.02.2024
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA