REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kiedy premiera najlepiej zapowiadającej się produkcji Star Wars? Wygląda na to, że już niedługo!

Czy fani Gwiezdnych Wojen mogą się jakkolwiek nudzić w ostatnich latach? Zdecydowanie nie. A przynajmniej nie mogą narzekać na brak nowych produkcji z tego uniwersum. Dlatego też z pewnością ucieszy fakt, że od dłuższego czasu powstaje kolejny franczyzowy tytuł. „The Acolyte” od Disneya i Lucasfilm będzie odpowiadał wszystkim widzom, którzy chcą jeszcze bardziej zagłębić się w ciemną stronę mocy. Kiedy odbędzie się premiera „The Acolyte”?

22.02.2024
12:12
star wars the acolyte kiedy premiera
REKLAMA

Jak na razie informacji na temat „The Acolyte” nie ma wiele. Kolejna produkcja z uniwersum Star Wars jest owiana tajemnicą, do której to próbują dotrzeć zaangażowani fanatycy serii. Do tej pory wiadomo jedynie, że serial ma być jednym z elementów planu telewizyjnego - wiemy zatem, że zagrzeje swoje miejsce na platformie Disney+.

Więcej na temat produkcji z uniwersum Star Wars czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

The Acolyte: kiedy premiera? Co wiemy do tej pory?

Dziennikarskie śledztwo trwa. Nie jest łatwo dotrzeć do jakichkolwiek nowych informacji dotyczących „The Acolyte”, ale nie brakuje w mediach osób cierpliwych i wytrwałych. Portal Collider dotarł do nieoficjalnych wiadomości na temat premiery serialu. Podobno ma on pojawić się na platformie Disney+ już w tym roku, a dokładniej 5 czerwca. Jak na razie nie pojawiło się żadne oficjalne stanowisko wytwórni w tej sprawie. Nie potwierdzają, ale też nie zaprzeczają, co warto podkreślić.

REKLAMA
Kiedy premiera serialu The Acolyte?

Zatem kiedy „The Acolyte” doczeka się swojej premiery? Na oficjalne informacje musimy jeszcze trochę poczekać. Jeżeli dotychczasowe przypuszczenia się sprawdzą (co jest bardzo prawdopodobne, bowiem informatorzy serwisu zazwyczaj korzystają ze sprawdzonych źródeł), to produkcję będzie można oglądać już latem bieżącego roku. Akcja „The Acolyte” ma rozgrywać się pod koniec ery Wielkiej Republiki, przed wydarzeniami z głównych filmów z uniwersum Star Wars.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA