REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Kaya Scodelario o 2. sezonie "Dżentelmenów". Aktorka opowiedziała o swoich oczekiwaniach

Co mogłoby wydarzyć się w 2. sezonie serialu "Dżentelmeni"? Kaya Scodelario, odtwórczyni roli Susie Glass, zdradziła, co chciałaby zobaczyć w najnowszych odcinkach produkcji w reżyserii Guya Ritchiego.

30.04.2024
14:03
kaya scodelario dzentelmeni 2 sezon spekulacje
REKLAMA

"Dżentelmeni" to serialowy spin-off filmu w reżyserii Guya Ritchiego o tym samym tytule, który zadebiutował na Netfliksie w marcu 2024 r. i spotkał się z pozytywnym odbiorem publiczności. Przez pierwsze 2 tygodnie od premiery widzowie oglądali go przez 215 mln godzin, a przez użytkowników serwisów Rotten Tomatoes i Filmweb został oceniony bardzo dobrze.

Produkcja skupia się na Eddiem Horniman (w tej roli Theo James), któremu ojciec niespodziewanie zapisał w spadku pokaźną wiejską posiadłość. Kiedy okazuje się, że jest ona imperium marihuany, ekipa z brytyjskiego półświatka postanawia mieć swój udział w lukratywnym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę ze szponów gangsterów i decyduje się pokonać ich własną bronią. Z biegiem czasu przestępcze uniwersum zaczyna wciągać go coraz bardziej, a on sam orientuje się, że zaczyna mu się tam bardzo podobać.

REKLAMA

Dżentelmeni, sezon 2: Kaya Scodelario zdradziła, co chciałaby zobaczyć w kontynuacji

W serialu Guya Ritchiego Kaya Scodelario wciela się w Susie Glass, która wprowadza Eddiego do mrocznego półświatka imperium narkotykowego jej ojca. Aktorka w wywiadzie dla serwisu Collider zdradziła swoje wyobrażenia na temat potencjalnego 2. sezonu produkcji:

Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć coś nieoczekiwanego. Byłoby ciekawie obserwować, jak Susie i Eddie negocjują bardziej biznesową stronę rzeczy i strukturę działania tego biznesu. Moglibyśmy ponadto dowiedzieć się więcej o tym, jak bohaterka na przestrzeni czasu budowała swoje imperium. Poza tym, to trochę samolubne, ale chciałbym, żeby wyjechali gdzieś za granicę. W Anglii było fajnie, ale dosyć zimno i deszczowo

- stwierdziła.
Zwiastun serialu "Dżentelmeni"

Aktorka dodała, że chemia między Susie i Eddiem jest interesująca, a na ich złożonej współpracy również można by było skupić się nieco bardziej. Bohaterka "Dżentelmenów" widzi bowiem, że Eddie jest innym człowiekiem niż ci, których dotąd spotkała na swojej drodze:

Myślę, że zdecydowanie to [współpracę Susie i Eddiego] moglibyśmy zbadać. Ciekawe jest to, że Susie i Eddie bardzo dobrze ze sobą współpracują, nawet gdy mocno się ze sobą nie zgadzają. I kiedy wydaje się, że grają w przeciwnych drużynach lub nie ufają sobie nawzajem, występuje między nimi interesująca chemia i bardzo dobra dynamika. Czy im się to podoba, czy nie, musieliby zbadać to trochę bardziej

- dodała.

"Dżentlemeni", sezon 2 - kiedy premiera?

Na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy 2. sezon "Dżentelmenów" w ogóle powstanie. Jednak kilka dni po premierze Marc Helwig, szef wytwórni Miramax, który odpowiada za produkcję Guya Ritchiego, potwierdził, że wraz z ekipą myśli nad kontynuacją serialu. Podkreślił, jest ona zależna od tego, jak 1. sezon zostanie przyjęty przez widzów:

REKLAMA

Rozpoczęliśmy ten proces. Jest kilkoro scenarzystów, z którymi rozmawialiśmy, na pewno [było] wiele dyskusji z Guyem na temat tego, co może chcieć zrobić w 2. sezonie, na jakich rzeczach się skupić. [1. sezon] musi sobie dobrze poradzić i wtedy będziemy wiedzieć więcej, ale już teraz toczy się aktywna dyskusja na temat tego, jaki będzie 2. sezon

- skomentował.

1. sezon serialu "Dżentelmeni" jest dostępny w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA