REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film "Elvis"? Produkcja już śmiga na VOD

Głośny film z Austinem Butlerem w roli Elvisa już od jakiegoś czasu jest dostępny w serwisach VOD i może właśnie w jednym z tych, które subskrybujesz. Do Oscarów zostały niemal dwa tygodnie, co oznacza, że warto przekonać się, czy "Elvis" zasłużenie został nominowany aż w ośmiu kategoriach.

01.03.2023
6:25
elvis gdzie obejrzec vod
REKLAMA

Nie dość, że sam film został nominowany do Oscara, to być może nagrodę za najlepszego aktora pierwszoplanowego zgarnie Austin Butler, odtwórca roli Elvisa, który został zresztą w tym roku wyróżniony również Złotym Globem. I choćby dlatego warto obejrzeć film "Elvis", aby przekonać się, jak Butler wypadł w roli legendarnego muzyka, szczególnie, że nie trzeba nawet wychodzić z domu.

REKLAMA

Czytaj także:

"Elvis" - gdzie obejrzeć film?

Nominowana do Oscara produkcja to oczywiście historia ikony rock and rolla, światowej sławy bożyszcza kobiet - Elvisa Presleya. W filmie została przedstawiona ewolucja jego dynamicznej kariery, która rozwijała się w Ameryce na tle burzliwych przemian kulturowych i politycznych. Zobrazowana została również ponad dwudziestoletnia relacja Elvisa z jego charyzmatycznym menadżerem "Pułkownikiem" Tomem Parkerem, który poprzez popełnione błędy przyczynił się do tragicznej śmierci muzyka.

W rolach głównych Austin Butler jako Elvis i Tom Hanks jako "Pułkownik" Tom Parker.

REKLAMA
Zwiastun filmu "Elvis" (2022)

Film "Elvis" obejrzeć można na HBO Max, Apple TV, Rakuten TV, Player, Canal+ i CHILI.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA