REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Fejz, syn Magika nagrywa płytę. Jest pierwszy klip - Na Co Liczę

Fejz, a właściwie Filip Łuszcz, postanowił spełnić swoje obietnice sprzed kilku lat, kiedy to sam siebie określał mianem "przyszłego muzyka" i pójść w ślady ojca. Syn Magika wypuścił do Sieci pierwszy klip, promujący album, nad którym obecnie pracuje.

16.03.2015
12:12
Fejz, syn Magika nagrywa płytę. Jest pierwszy klip – Na Co Liczę
REKLAMA
REKLAMA

Premierowy utwór Fejza nosi tytuł Na Co Liczę i czuć w nim wyraźnie inspiracje stylem Magika z czasów "Księgi Tajemniczej", pierwszej płyty legendarnego Kalibra 44. To pierwszy opublikowany w Internecie kawałek osiemnastolatka, który wcześniej wziął jedynie udział w #Hot16Challenge, zainicjowanej przez rapera Solara zabawie, polegającej na nagraniu szesnastowersowej zwrotki, wrzuceniu jej do Sieci i nominowaniu kolejnych uczestników.

REKLAMA

Trudno oprzeć się wrażeniu, że ze swoim debiutem Fejz powinien jednak wstrzymać się przez kilka lat. Tak ewidentne naśladownictwo stylu jego ojca pobrzmiewa jak niezamierzona parodia, tym bardziej, że w polskim hip-hopie przez te kilkanaście lat zmieniło się praktycznie wszystko i tego typu nostalgia, tym bardziej w takim wykonaniu, wypada po prostu mizernie. Raper chyba trochę się pospieszył z upublicznieniem swojego nagrania. Dobrze by mu zrobiło, gdyby jakiś czas popracował jeszcze nad techniką, dykcją, a przede wszystkim - nad własnym stylem.

Chyba, że do końca kariery chce być kojarzony wyłącznie jako "syn Magika".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA