REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gdzie i kiedy obejrzeć serial "Kres niewinności"? To telewizyjna wersja filmu "Marzec '68"

"Kres niewinności" to nowy polski serial, który niedawno zadebiutował na ekranach i jest telewizyjną wersją filmu "Marzec '68", który w kinach miał swoją premierę pod koniec marca 2022 roku. Sprawdź, gdzie obejrzeć najnowsze odcinki produkcji.

18.05.2023
6:16
Gdzie i kiedy obejrzeć serial "Kres niewinności"? To telewizyjna wersja filmu "Marzec '68"
REKLAMA

Wszystkich, którzy zastanawiali się, gdzie podział się serial "Marzec '68", który funkcjonować miał pod tym samym tytułem, co jego filmowy odpowiednik, uspokajam. Produkcja "Kres niewinności", której pierwszy odcinek zadebiutował dwa tygodnie temu, jest tym serialem, którego szukacie.

REKLAMA

Tak samo jak film w reżyserii Krzysztofa Langa, "Marzec '68", serial "Kres niewinności" osadzony jest w 1968 roku, a jego akcja rozgrywa się między 30 stycznia a 19 marca. W burzliwych czasach, gdzie gomułkowskiej propagandzie sprzeciwia się polskie społeczeństwo, studenci rozpoczynają protest, który miałby z powrotem przywrócić "Dziady" w reżyserii Kazimierza Dejmka do repertuaru Teatru Narodowego. W grupie protestującej młodzieży pikietują także Hania i Janek. Mimo że różnice w poglądach podzieliły ich rodziny, to nie są one w stanie stanąć na drodze ich miłości, której zagraża bunt polskiego społeczeństwa.

Zwiastun filmu "Marzec '68"

W serialu wystąpili ci sami aktorzy, którzy pojawili się w filmie. W głównych rolach ponownie zobaczymy zatem Ignacego Lissa i Vanessę Aleksander jako Janka i Hanię, natomiast w pozostałych rolach znaleźli się Ireneusz Czop, Edyta Olszówka, Mariusz Bonaszewski i Anna Radwan.

"Kres niewinności" emitowany jest na antenie TVP

Emisja czteroodcinkowego miniserialu rozpoczęła się w niedzielę 7 maja, a każdy kolejny odcinek emitowany będzie w niedzielę na antenie telewizji TVP 1 o godzinie 20:20. Drugi odcinek pojawił się 14 maja, natomiast dwa ostatnie zadebiutują kolejno 21 i 28 maja.

Ci, którzy przegapili premierowe emisje, będą mieli możliwość obejrzenia powtórek w telewizji, zarówno na TVP 1, jak i TVP Seriale, a także online w serwisie TVP VOD.

REKLAMA

Pełna lista emisji serialu "Kres niewinności":

  • środa, 17 maja: powtórka 2. odcinka na kanale TVP Seriale o 00:25
  • piątek, 19 maja: powtórka 2. odcinka na kanale TVP 1 o 23:40
  • niedziela, 21 maja: premiera 3. odcinka na kanale TVP 1 o 20:20
  • środa, 24 maja: powtórka 3. odcinka na kanale TVP Seriale o 00:20
  • piątek, 26 maja: powtórka 3. odcinka na kanale TVP 1 o 23:35
  • niedziela, 28 maja: premiera 4. odcinka na kanale TVP 1 o 20:20
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA