REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

GOG na dzisiaj: legendarny tycoon do kupienia taniej o 60 %

Good Old Games startuje z kolejną 24-godzinną promocją. Tym razem na tapetę został wzięty jeden z najbardziej popularnych Tycoon-ów, jakie ukazały się na rynku.

11.02.2013
16:33
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA
REKLAMA

Który z graczy nie marzył o prowadzeniu swojego parku rozrywki, wypełnionego atrakcjami zgodnymi z własnym widzi-mi-się?  Ja, dla przykładu. Nie zmienia to jednak faktu, że RollerCoaster Tycoon 2 to jedna z najbardziej popularnych produkcji, jakie kiedykolwiek ukazały się w tym gatunku.

Gra jest do zgarnięcia za 40 % swojej aktualnej ceny na GOG, tylko dzisiaj, jeszcze przez 20 godzin. Kupując tytuł od rodzimego Good Old Games zaoszczędzimy 6 dolców, wydając na RCT 2 jakieś 12 złociszy. Warto? Osobiście nie będę się wypowiadał, z jakiegoś niezrozumiałego powodu tycoon-y zawsze mnie przerażały. Wszechwiedzący Internet twierdzi jednak, że warto. Świadczy o tym ilość punktów zdobytych na serwisie metacritic. RollerCoaster Tycoon 2 może poszczycić się tam 74 punktami na sto możliwych, zebranych spośród 22 profesjonalnych recenzji.

Sami gracze RCT 2 oceniają jeszcze lepiej. Na wcześniej wspomnianym serwisie dają jej ocenę 8,3, co, biorąc pod uwagę olbrzymi okres czasu, który upłynął od premiery gry (będzie tego już 11 lat), zasługuje przynajmniej na to, aby z ofertą GOG się zapoznać.

REKLAMA

Kupując RollerCoaster Tycoon 2 na GOG.com otrzymujemy nie tylko grę, ale również poradnik oraz ścieżkę dźwiękową, w jakości 256 kilobajtów na sekundę. Pamiętajcie, oferta jest (bardzo silnie) ograniczona czasowo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA