REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

O Harrym i Meghan znów może być głośno. Para planuje film pełnometrażowy od Netfliksa

Po sukcesie, jaki odniósł serial dokumentalny "Harry i Meghan", który zadebiutował w serwisie Netflix, pojawiły się pogłoski, że para planuje prace nad filmem pełnometrażowym, który miałby opowiedzieć o tym, co dzieje się w Pałacu Buckingham.

24.05.2023
10:39
harry i meghan
REKLAMA

Harry i Meghan nie dają od siebie odpocząć i prężnie działają, by w mediach słuch o nich nie zaginął. W grudniu w zeszłym roku Netflix wypuścił serial dokumentalny "Harry i Meghan", w którym Sussexowie postanowili opowiedzieć swoją burzliwą historię z ich perspektywy. Mimo że produkcja nie spotkała się ze szczególnym zachwytem widzów, to w pewnym momencie była drugim, zaraz po "Wednesday", najczęściej oglądanym serialem Netfliksa.

Temat dokumentu nie zdążył ostygnąć, a Netflix zapowiedział kolejny serial z udziałem księcia Harry'ego oraz Meghan - "Urodzeni liderzy", który skupia się na ludziach, podejmujących odważne wybory w walce o zmianę. Z kolei na początku stycznia tego roku ukazała się także głośna i kontrowersyjna autobiografia Harry'ego, w której książę rozlicza się ze swoją przeszłością. Okazuje się, że to jednak nie koniec.

REKLAMA

Harry i Meghan planują prace nad filmem pełnometrażowym

Jak podaje serwis Mirror, para, we współpracy z serwisem Netflix, chciałaby wypuścić film pełnometrażowy, który opowiedziałby o tym, co działo się w Pałacu Buckingham. Harry i Meghan podobno mają w rękawie jeszcze wiele niuansów, o których nie wspomniano w żadnej produkcji z ich udziałem.

REKLAMA

Nie ma wątpliwości, że dostaliby za to sowitą wypłatę, co jest bardzo kuszące. Meghan naprawdę naciska, by nakręcić ten film, podczas gdy Harry do tematu podchodzi dużo ostrożniej. Twierdzą jednak, że pomysł jest dobry, a ich zespół rozmawia o tym, jakie para miałaby otrzymać wynagrodzenie za prawa do swojej historii

- pisze Mirror.
Netflix: zwiastun serialu "Harry i Meghan"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA