REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max na majówkę: co obejrzeć w długi weekend?

Majówka to czas, by nadrobić zaległości w serwisach VOD i rzucić okiem na nowości, które pojawiły się w streamingu. HBO Max przygotował z tej okazji kilka propozycji, które idealnie nadadzą się na to, by spędzić wolny czas w ich towarzystwie. W ten weekend pojawi się m.in. okazja, by nadrobić kilka części "American Pie".

03.05.2024
9:08
hbo max majowka co obejrzec w weekend
REKLAMA

Chyba nikt nie może zarzucić HBO Max, że w kwietniu były nudy - zeszły miesiąc był wyjątkowo obfity, jeśli chodzi o perełki na platformie. Pojawił się serial "Sympatyk" z Robertem Downeyem Jr., który warto nadrobić, jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, a także 2. sezon true crime "Przeklęty: Życie i śmierć Roberta Dursta". Do serwisu wpadł także "Francuski pocałunek" z Meg Ryan w roli głównej oraz kontrowersyjny 2. sezon "Velmy". Co warto nadrobić, a co zobaczymy już niebawem na platformie? Sprawdzamy.

REKLAMA

Spis treści:

HBO Max - co obejrzeć w weekend: Sympatyk

"Sympatyk" to czarna komedia historyczna, która oparta jest o nagrodzoną Pulitzerem powieść autorstwa Vieta Thanha o tym samym tytule ("The Sympathizer"). Showrunnerami serialu są Don McKellar i Chan-wook Park, który jest jednocześnie reżyserem produkcji. Jej fabuła skupia się na historii Kapitana (Hoa Xuande), wietnamsko-francuskiego komunistycznego szpiega, który pod koniec wojny w Wietnamie zostaje zmuszony do ucieczki ze swoim generałem do Stanów Zjednoczonych. Żyjąc wśród osób uchodźczych z Wietnamu Południowego, potajemnie szpieguje społeczność, będąc rozdarty między byciem lojalnym a obowiązkami nowego życia.

Pierwsze 3 odcinki serialu "Sympatyk" są dostępne na platformie HBO Max. Kolejny zadebiutuje 6 maja.

Zwiastun serialu "Sympatyk"

American Pie

Do HBO Max wpadną również 3 części z serii "American Pie", czyli "American Pie: Zjazd absolwentów", "American Pie 2" oraz "American Pie: Wesele". Cykl przebojowych komedii skupia się na grupie licealistów, którzy pragną do końca szkoły stracić dziewictwo i zacząć okres studiów jako pełnoprawni mężczyźni. W kolejnych częściach śledzimy perypetie bohaterów podczas zjazdu absolwentów i na ślubnym kobiercu.

Mamma Mia!

W ostatnim czasie w HBO Max pojawił się także kultowy film idealne na majówkę - "Mamma Mia!". Produkcja skupia się na Sophie (Amanda Seyfried), która niebawem ma stanąć na ślubnym kobiercu. Dziewczyna pragnie, by w tym ważnym momencie towarzyszył jej ojciec, jednak problem jest w tym, że nigdy go nie poznała. Sophie odkrywa tożsamość swoich potencjalnych ojców i bez wiedzy matki, Donny (Meryl Streep), postanawia zaprosić na ślub całą trójkę (Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard).

Pani sprzątająca

"Pani sprzątająca" to serial, który opowiada historię Thony De La Rosy (Elodie Yung), która opuściła rodzinne strony i przeniosła się do Las Vegas, by ratować życie 5-letniego syna. Chłopczyk cierpi bowiem na bardzo rzadką chorobę wpływającą na jego układ odpornościowy, co nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Musi być odcięty od świata zewnętrznego, ponieważ każda najmniejsza bakteria może mu niesamowicie zaszkodzić. Z każdym kolejnym dniem jego stan ulega pogorszeniu - syn Thony De La Rosy pilnie potrzebuje przeszczepu szpiku, a jego matka zrobi wszystko, żeby uratować swoje jedyne dziecko.

Młody Sheldon: sezon 7., odc. 8.

REKLAMA

Do HBO Max wpadnie także najnowszy odcinek serialu 7. sezonu serialu "Młody Sheldon". Produkcja opowiada historię Sheldona Coopera, który na początku lat 90. w wieku 9 lat uczęszczał już do liceum w fikcyjnym mieście Medford w Teksasie, a będąc 11-latkiem, jako absolwent teksańskiego liceum, rozpoczyna naukę na fikcyjnym uniwersytecie East Texas Tech. Chłopiec próbuje dopasować się do świata postrzeganego jako normalny, w którym on sam jest ewenementem. W roli młodego Sheldona wystąpił Iain Armitage.

8. odcinek 7. sezonu serialu "Młody Sheldon" zadebiutuje 1 maja.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA