REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max: co warto obejrzeć w weekend? 5 doskonałych nowości

Nadchodzi weekend, a wraz z nim chwila, aby nadrobić filmowe i serialowe zaległości. A jest co nadrabiać, bo do HBO Max trafił długo wyczekiwany kinowy hit. A to jeszcze nie wszystko.

24.05.2024
12:04
hbo max co obejrzec w weekend
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się premiera Max, następcy HBO Max, który ze zdwojoną siłą powalczy o rynek streamingowy w Polsce. Zanim to jednak nastąpi, platforma uzbraja się w nowe produkcje. Które z nich warto obejrzeć?

REKLAMA

HBO Max: co obejrzeć w weekend?

Diuna 2

Nie ma chyba nikogo, kto nie słyszałby o tym, jak wielkim hitem w kinach była „Diuna 2”. Teraz, zaledwie po kilku miesiącach od premiery, film trafił również do HBO Max. Aktualnie można obejrzeć tam obie części filmu. Bez dwóch zdań jest to jeden z najlepszych filmów science-fiction ostatnich lat. Warto go obejrzeć jeszcze raz, nawet jeśli widzieliście go na dużym ekranie.

Spacey bez maski

„Spacey bez maski” (oryg. „Spacey Unmasked”) to produkcja, która nie ma nic wspólnego z weekendowym relaksem, ale i tak warto ją obejrzeć. Ten film próbuje odpowiedzieć na pytanie o odpowiedzialność Spaceya za wykorzystywanie seksualne. Jest on tym mocniejszy, że aktor albo wygrywa procesy, albo przerywa sprawy za pomoc ugód i dziś, po wielkim poruszeniu, gdy sprawy te ujrzały światło dzienne, może się wydawać, że gwiazdor jest całkowicie niewinny. Doskonały dokument HBO pokazuje, jak można czytać tę sprawę. Świetna produkcja.

Ghost story

HBO Max: co obejrzeć w weekend

Casey Affleck i Rooney Mara grają tu szczęśliwą parę, której wspólne życie zostaje przerwane przez wypadek samochodowy. On ginie, a ona musi jakoś radzić sobie ze stratą. Pozostaje po nim jednak duch, który nie przypomina zjaw znanych z horrorów, a raczej dziecięcą przebierankę z prześcieradła. To wspaniała historia o stracie, która porusza do głębi.

Wspomnienie miłości

Francusko-beligjski dramat, w którym dawna miłość będzie musiała zostać skonfrontowana z czasem i… pamięcią. Fabuła opowiada o kobiecie, która przypadkiem rozpoznaje na zdjęciu swoje męża. Szkopuł w tym, iż mężczyzna był uważany za zaginionego na wojnie. Gdy znowu go spotyka, na scenę wchodzi jeszcze jedna kobieta, która uważa, że to ona jest jego prawdziwą żoną.

REKLAMA

Piekło na ziemi. Sprawa Veroniki

Jeszcze jedna produkcja, która nie kojarzy się z wypoczynkiem, choć dla fanów true crime z pewnością jest to pozycja interesująca. To serial dokumentalny o młodej dziewczynie, która została zgwałcona, a także o tym, jak matka próbuje doprowadzić do tego, aby sprawcy wymierzono sprawiedliwość.

Wszystkie powyższe produkcje obejrzycie na HBO Max, wystarczy kliknąć tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA