REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Hemsworth zastąpi Cavilla w produkcji fantasy. I nie, nie chodzi o "Wiedźmina"

Twarz Henry'ego Cavilla kojarzy się z franczyzami. Grał Supermana i grał Geralta w "Wiedźminie". Z obiema rolami już się pożegnał. Ale przecież w zanadrzu ma inne projekty. Chociażby wyczekiwaną produkcję fantasy. Jak się jednak okazuje, nie wystąpi w niej. Tak jak w serialu Netfliksa ma go bowiem zastąpić Hemsworth.

27.01.2023
16:15
henry cavill hemsworth nieśmiertelny
REKLAMA

Henry Cavill się nie poddaje. Tyle co okazało się, że już nie będzie grał Geralta w "Wiedźminie", ani Supermana w DCU Jamesa Gunna i Petera Safrana, a on już zajął się adaptacją gry "Warhammer 40,000" dla Amazona. Taki to zawsze spadnie na cztery łapy. A przecież od dawna mówi się też o jego udziale w wyczekiwanym przez fanów projekcie w klimatach fantasy. Tak, dobrze myślicie. Mowa tu o "Nieśmiertelnym".

Henry Cavill miał wejść w buty Christophera Lamberta i w remake'u "Nieśmiertelnego" zastąpić go w głównej roli. Fani obgryzali paznokcie z niecierpliwości, czekając na informacje, kiedy projekt dojdzie do skutku. Od dawna nie pojawiały się jednak żadne nowe doniesienia na jego temat. Wiadomo tylko, że reżyserią ma zająć się Chad Stahelski (ten od "Johna Wicka") i film wciąż jest w fazie preprodukcji. Teraz okazuje się, że aktora w nim nie zobaczymy.

REKLAMA

Henry Cavill żegna się z rolą. Zastąpi go Hemsworth

Na razie nie są to oficjalne informacje. W obieg puścił je GiantFreakingRobot powołując się na swoje sprawdzone i wiarygodne źródła. Według nich twórcy remake'u "Nieśmiertelnego" w głównej roli zamiast Henry'ego Cavilla widzieliby teraz Hemswortha. Ale nie tego, który ma zastąpić aktora w "Wiedźminie". Tego drugiego, bardziej znanego, co lata w filmach Marvela z młotem - Chrisa.

REKLAMA
Nieśmiertelny - remake - Henry Cavill

Nie wiadomo, co dokładnie stoi za decyzją zastąpienia Henry'ego Cavilla. Być może aktor ma już po prostu za dużo projektów na głowie. Nie chodzi tylko o wspomnianego "Warhammera 40,000", bo mówi się przecież też o jego powrocie do roli Napoleona Solo w "Kryptonimie U.N.C.L.E. 2". Z drugiej strony Chris Hemsworth sam jakiś czas temu wspominał, że być może jego czas jako Thora w uniwersum Marvela dobiega końca, więc będzie miał luźniejszy grafik.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA