REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Jak wytresować smoka" będzie filmem aktorskim. Kultowa animacja doczeka się adaptacji

"Jak wytresować smoka" będzie filmem aktorskim. Kultowa animacja doczeka się aktorskiej adaptacji i z pewnością podbije serca niejednego fana wikingów i dzikich smoków. Na produkcję trzeba jeszcze trochę poczekać, gdyż według zapowiedzi zagranicznych mediów, film ma trafić na ekrany kin w 2025 roku.

16.02.2023
9:28
co obejrzeć
REKLAMA

"Jak wytresować smoka" doczekało się sequela oraz serialu telewizyjnego emitowanego przez Cartoon Network. Za dwa lata do kin trafi aktorska adaptacja. Według zagranicznych mediów, w Tym Variety.com - premiera filmu zaplanowana jest na 14 marca 2025 roku.

REKLAMA

"Jak wytresować smoka" wyreżyseruje Dean DeBlois.

Aktorską wersję produkcji powierzono Deanowi DeBloisowi, który stworzył animowaną trylogię. Będzie on nie tylko reżyserem, ale też scenarzystą i producentem. Na ten moment wiadomo jedynie tyle, że casting do filmu jest już w trakcie. Zatem na informację, kto wcieli się w Czkawkę i jego ekipę trzeba będzie trochę poczekać.

REKLAMA

Świat dzikich smoków i wikingów porwał fanów

"Jak wytresować smoka" to amerykański film animowany na podstawie książki Cressidy Cowell. Akcja filmu rozgrywa się w świecie dzikich smoków oraz wikingów. Fabuła skoncentrowana jest na wyspie Berk, gdzie wszyscy walczą ze smokami. Nastolatek o imieniu Czkawka to wątły chłopiec i nie wychodzi mu polowanie na smoki. Stoik Ważki, jego ojciec a zarazem wódz plemienia, zapisuje go do szkoły walki ze smokami. "Jak wytresować smoka" doczekał się trzech filmów animowanych oraz odcinkowego serialu animowanego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA