REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Stanowski spotkał się z Caroline Derpienski. Szykuje mocny materiał

Krzysztof Stanowski dotrzymał noworocznej obietnicy. Twórca Kanału Zero opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje wraz z Caroline Derpienski, co oznacza, że dziennikarz rozpoczął już swoje śledztwo w sprawie kariery celebrytki.

04.01.2024
10:53
Stanowski spotkał się z Caroline Derpienski. Szykuje mocny materiał
REKLAMA

W lipcu 2023 r. o Krzysztofie Stanowskim zrobiło się głośno za sprawą materiałów o Natalii Janoszek, w których zdemaskował gwiazdę Bollywood i udowodnił, że bardzo mocno wyolbrzymiała swoje sukcesy, a w niektórych kwestiach nawet kłamała. Filmy odbiły się w sieci szerokim echem i sprawiły, że celebrytka na dłuższy czas zniknęła z show-biznesu. Twórca Kanału Zero postanowił jednak ponownie narobić trochę szumu w celebryckim świecie i wygląda na to, że szykuje się nowy, mocny materiał o karierze kolejnej gwiazdy.

REKLAMA

Krzysztof Stanowski przyleciał do Miami. Spotkał się tam z Caroline Derpienski

Pod koniec grudnia 2023 r. Krzysztof Stanowski opublikował w serwisie Threads wpis, który informował o tym, że dziennikarz zakupił bilety do Miami. "Dobra, dajmy coś wyłącznie na tę platformę na dobry początek. Tyle osób o taki film prosiło... Zapowiada się DOLLARSOWY Nowy Rok. Zobaczymy, co z tego wyjdzie". Oznacza to ni mniej, ni więcej, że Stanowski postanowił prześledzić karierę Caroline Derpienski.

Modelka, o której nikt wcześniej nie słyszał, pojawiła się na salonach w zeszłym roku, udzielając wywiadów na temat luksusowych stylizacji i życia w Miami wraz z mężem milionerem. Głośniej zrobiło się o niej także za sprawą podejrzanej liczby obserwujących oraz przeceniania swoich zawodowych sukcesów - wątpliwości wzbudziła szczególnie okładka magazynu "Playboy", która według niektórych miała zostać spreparowana.

O Caroline Derpienski przeczytasz więcej na Spider's Web:

I to właśnie z Caroline Derpienski Stanowski pojawił się na najnowszym zdjęciu w Miami, które opatrzył podpisem: "Sprawdźmy to". Z kolei w poście na Instagramie zadał obserwatorom pytanie: "Wszyscy się zastanawiają, co z tego wyjdzie. Czy dollarsowa królowa przetrwa weryfikację czy może okaże się fejkową queen? Jak obstawiacie?".

Krzysztof Stanowski spotkał się z Caroline Derpienski

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA