REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Raper nagradza fanów za to, że słuchają go na Spotify. Nawet cały rok koncertów za darmo

Wczoraj na grupie rapera pojawiła się dosyć niecodzienna informacja. W ramach zachęcenia fanów do słuchania jego muzyki, Kukon postanowił nagrodzić wszystkich słuchaczy, którzy dobiją do pięćdziesięciu tysięcy minut przesłuchanych kawałków jego autorstwa na Spotify.

16.01.2023
17:53
kukon spotify nagrody
REKLAMA

Ogrody Mixtape i Ogrody Mixtape 2 to albumy, które rozsławiły rapera na hiphopowej scenie. Undergroundowy, oldschoolowy styl szybko przyniósł Kukonowi ogromny sukces. Pod koniec zeszłego roku muzyk wydał aż trzy płyty – ROUGH N’ GENTLE, Kukonozaur Mixtape Mood oraz słynne Ogrody Mixtape 3.

REKLAMA

Kukon chce nagrodzić słuchaczy na Spotify

Fani, którzy osiągną wynik pięćdziesięciu tysięcy minut przesłuchanej muzyki rapera, otrzymają nagrody. Wśród nich znajdą się między innymi: dedykowany merch z imienną dedykacją i numerem koszulki, który nie będzie dostępny nigdzie indziej oraz wstęp na wszystkie koncerty w ciągu roku za darmo, a na jednym nawet możliwość spotkania z raperem.

Widząc ogromne zainteresowanie postem, raper poszedł krok dalej i zaproponował, że ci, którzy przesłuchają więcej niż osiemdziesiąt i sto dwadzieścia tysięcy minut, mogą zgarnąć jeszcze lepsze nagrody.

Wpis Kukona na fanpage'u na Facebooku
REKLAMA

Co na to fani Kukona?

Po udostępnieniu informacji na Twitterze przez The Poland News, pojawiły się komentarze negujące pomysł rapera. Internauci zarzucili mu, że robi to dla pieniędzy – zmonetyzowane odtworzenia pomogą mu zarobić, a ktoś otrzyma za to jedynie koszulkę. Inni twierdzili z żalem, że powinien taką akcję ogłosić pod koniec roku, gdy pojawi się Spotify Wrapped, jako niespodzianka dla prawdziwych fanów, a nie sztuczne podbijanie statystyk.

Kukon szybko odniósł się do tych zarzutów, twierdząc, że na samych wyświetleniach zarobi mniej niż kosztuje bilet na jego koncert.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA