REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Maciej Musiał weźmie udział w wojskowych manewrach. Nietypowy projekt aktora

Maciej Musiał podzielił się ze swoimi fanami zaskakującą nowiną. Aktor zdradził, że już wkrótce będzie współpracował z NATO. Zdradził też, że niebawem weźmie udział w wojskowych manewrach.

24.05.2023
16:04
Maciej Musiał, NATO
REKLAMA

Maciej Musiał nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Poza kinem oraz telewizją, 28-letni aktor jest prowadzącym programów rozrywkowych oraz bierze udział w reklamach.

REKLAMA

Nietypowy projekt Macieja Musiała. Aktor będzie współpracować z NATO.

Tym razem aktor podzielił się z fanami informacją o tym, że będzie współpracować z NATO. Jak zapowiedział na Instagramie, przybliży wszystkim działania Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego. Aktor będzie też uczestniczyć w wojskowych manewrach.

Na zaproszenie NATO w ciągu najbliższych kilku miesięcy spotkam się z przywódcami Sojuszu Północnoatlantyckiego, odwiedzę najważniejsze miejsca i wydarzenia, z nim związane. Będę też uczestniczyć w wojskowych manewrach. Po co? Żeby przybliżyć Wam działania NATO. A także pokazać siłę i jedność sojuszu, który jest potężna gwarancją bezpieczeństwa Polski - wyjaśnił w najnowszym poście aktor.

Działania Musiała są efektem kampanii "Protect the Future", której celem jest promowanie wiedzy na temat Paktu Północnoatlantyckiego wśród młodych ludzi. Do akcji zaproszone zostały osoby z m.in. Estonii, Łotwy oraz Polski.

Maciej Musiał wzruszająco o swoim dziadku.

Aktor znany z produkcji Netfliksa "1983" oraz "Wiedźmina" w tym samym instagramowym wpisie opublikował też portret swojego dziadka, który zmarł w ubiegłym roku w wieku 98 lat. Był on żołnierzem Armii Krajowej, odznaczonym Krzyżem Walecznych.

REKLAMA

Wielki patriota, który uważał naszą obecność w NATO za kluczową dla Polski. Myślę, że bardzo by się cieszył, że biorę udział w takim projekcie. To dla mnie wielkie wyróżnienie i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę brać udział w takiej akcji - czytamy we wpisie 28-letniego aktora.

W komentarzach fani chwalą Musiała za jego zaangażowanie w polityczno-społeczne sprawy. - Cieszę się, że jesteś nie tylko przystojny i utalentowany, ale także zaangażowany w sprawy polityczne i społeczne - zachwycają się wielbiciele aktora na Instagramie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA