REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Gracze na PlayStation 4 - darmowe Marvel Heroes Omega już do pobrania i przetestowania

Po okresie zamkniętych beta testów gra Marvel Heroes Omega staje się ogólnodostępna. Produkcję może pobrać każdy posiadacz PlayStation 4 z dostępem do PlayStation Store.

24.05.2017
10:18
Gracze na PS4 - darmowe MMO Marvel Heroes Omega już dostępne
REKLAMA
REKLAMA

Czym jest Marvel Heroes Omega? To osadzona w rzucie izometrycznym kooperacyjna hybryda w stylu Diablo/Torchlighta/Marvel Ultimate Alliance. W grze walczymy z zastępami pożałowania godnych przeciwników, rozwijając jednocześnie znane, prowadzone przez siebie postaci z komiksowego uniwersum. Co świetne, gra pozwala na wspólną zabawę przed jednym ekranem dwóch osób.

Marvel Heroes Omega w wersji dla PlayStation 4 wymaga prawie 18 GB przestrzeni dyskowej.

Gra wciąż pobiera się do pamięci mojego PS4 Pro, toteż nie mogę podzielić się z wami pierwszymi odczuciami. Mam jednak przyjacielską radę - nie nastawiajcie się na wiekopomne dzieło. Po prawdzie, nie licznie nawet na rozgrywkę tak dopracowaną jak w stosunkowo podobnym Marvel Ultimate Alliance. Pamiętajmy, że Marvel Heroes Omega to produkcja Free2Play. Taki model dystrybucji jest zazwyczaj przeciwieństwem dobrej zabawy.

Za darmową grę na licencji Marvela odpowiada studio Gazillion Entertainment. To w zasadzie nieznani producenci, którzy mają w swoim dorobku zaledwie jedną wcześniejszą grę - Dexter: Slice na podstawie serialu o seryjnym zabójcy. Pozytywnie nie nastrajają również pierwsze recenzje w zachodnich mediach, mówiące o modelowym średniaku bez duszy. Jak jest naprawdę, każdy może się przekonać na własnej skórze.

REKLAMA

Marvel Heroes Omega to oczywiście nie pierwsza darmowa produkcja na PS4. Gracze z chwilowym brakiem środków na nowe tytuły mogą spróbować swoich sił w World of Tanks, Warframe, Neverwinter, Paladins, Skyforge, APB Reloaded, Let It Die, The Tomorrow Children, Star Trek Online, Hawken, Smite, Paragon, PlanetSide 2, DC Universe Online czy War Thunder. Sporo się już tego nazbierało.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA