REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

W Marvelu nic nie ginie. Robert Downey jr. może wrócić do MCU jako Iron Man

W MCU niczego nie można być pewnym. Podróże w czasie już były, a multiwersum coraz śmielej się rozkręca. To potężne narzędzia narracyjne, które dają twórcom nieskończone możliwości. Być może więc żadna śmierć postaci nie będzie ostateczna. Nie powinno nas więc dziwić, że pojawiły się doniesienia, jakoby Robert Downey jr. miał jeszcze powrócić do roli Tony'ego Starka.

17.02.2023
10:02
mcu serial iron man robert downey jr
REKLAMA

Dołącz do Disney+ i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Informowaliśmy już, że Robert Downey jr. miałby ponownie wcielić się w Tony'ego Starka w "Avengers: Secret Wars" i "Armor Wars". Szczegóły dotyczące jego występów nie są znane. Tymczasem pojawiają się informacje, wedle których Iron Mana zobaczymy w jeszcze jednym projekcie MCU. Chodzi o serial Disney+ poświęcony Nomadowi.

Tony Stark co prawda zginął w "Avengers: Koniec gry", ale zanim to się stało, wynalazł technologię, która umożliwia podróże w czasie. O ile nie wiadomo w jaki sposób, miałby powrócić w "Avengers: Secret Wars" i "Armor Wars", w przypadku serialu o Nomadzie twórcy mogą wykorzystać możliwości, jakie daje stworzone przez bohatera narzędzie.

REKLAMA

Czytaj także:

Robert Downey jr. powróci do MCU?

Nomad to... Kapitan Ameryka. Dowiaduje się on, że prezydent Stanów Zjednoczonych zamieszany jest w mroczny spisek. Porzuca więc swoją tożsamość i zaczyna podróżować w czasie, aby ponownie poukrywać Kamienie Nieskończoności. Na swej drodze miałby spotkać właśnie Tony'ego Starka.

Iron Man - Robert Downey Jr - MCU
REKLAMA

Nie ma pewności, kto będzie Kapitanem Ameryką. Tak jak Robert Downey jr. z rolą Tony'ego Starka, tak i Chris Evans pożegnał się już ze Steve'em Rogersem. O powrocie tego pierwszego w serialu Disney+ poinformował portal GiantFreakinRobot, powołujący się na swoje zaufane i sprawdzone źródła. Nie są to jeszcze oficjalne doniesienia, więc nie wiadomo, czy tak rzeczywiście się zdarzy. Musimy czekać na kolejne wiadomości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA