REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Gwiazda z Kanału Sportowego zaczyna pracę w Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego

Pod koniec listopada Monika Wądołowska, odchodząc z Kanału Sportowego, zdradziła, że niebawem pojawi się w nowym projekcie. Teraz wiadomo już, że choć dziennikarka pożegnała się z KS, to nie zakończyła współpracy z Krzysztofem Stanowskim - Wądołowska poinformowała bowiem, że rozpocznie pracę w Kanale Zero.

19.12.2023
9:52
Gwiazda z Kanału Sportowego zaczyna pracę w Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego
REKLAMA

Monika Wądołowska była nie tylko prezenterką prognozy pogody i wiadomości sportowych na Kanale Sportowym - poprowadziła również kilku odcinków "Hejt Parku", a wcześniej współpracowała z internetowym radiem WeszłoFM. Pod koniec listopada dziennikarka zdecydowała się jednak odejść z Kanału Sportowego, informując, że od teraz planuje skupić się na nowym projekcie:

REKLAMA

Wszystko już powiedziałam. Dzięki za super przygodę! Teraz skupiam się na pracy w Weszło, a niebawem pojawię się w nowym projekcie. Do zobaczenia

- napisała na portalu X.

Monika Wądołowska dołączyła do projektu Kanał Zero autorstwa Krzysztofa Stanowskiego

Wczoraj Wądołowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wraz z Krzysztofem Stanowskim. "Zaczynam działać w nowym projekcie" - napisała. Wygląda na to, że dziennikarka zaczyna swoją przygodę z Kanałem Zero, który wystartuje już w lutym 2024 roku. Oprócz Moniki Wądołowskiej do projektu Stanowskiego przeszło już trzech innych dziennikarzy - w nowym formacie pojawią się m.in. Robert Mazurek, Kamil Gapiński oraz Przemysław Rudzki.

[Kanał Zero] ma być miejscem, które scala osobowości, autorytety, poważne osoby z różnych dziedzin życia. Plan jest taki, żeby stworzyć coś naprawdę dużego - nie kanał, na który będą wskakiwać trzy, cztery filmy tygodniowo, tylko bardziej trzy, cztery filmy dziennie

- zapowiedział Stanowski.
Monika Wądołowska zaczyna pracę na Kanale Zero

O Kanale Sportowym przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "KANAŁ ZERO - CO TO BĘDZIE?" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA