REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Fight! Zwiastun afrykańskiej wersji "Mortal Kombat" stanowi idealny epilog tego dziwnego 2016 roku

Jeśli myślisz, że widziałeś już wszystko, to pamiętaj, że zawsze jeszcze są pasjonaci filmowi z Azji bądź Afryki, którym nie przeszkadzają bariery finansowe i tworzą swoje wersje przebojów rodem z Hollywood.

15.12.2016
20:57
Fight! Zwiastun afrykańskiej wersji "Mortal Kombat"
REKLAMA
REKLAMA

Być może niektórzy z was znają pojęcie Wakaliwood, odnoszące się do urokliwej, chałupniczej wytwórni filmowej z Ugandy, w której grupka zapaleńców-amatorów tworzy swoje własne filmy akcji. Co z tego, że nie potrafią grać? Że scenariusz praktycznie nie istnieje? Że efekty komputerowe powstały na Widnowsie 3.1? Ważna jest pasja i chęci. Dowodem na to jest wspaniały film akcji "Who Killed Captain Alex".

Chałupniczy przemysł filmowy w Afryce rozwija się na tyle prężnie, że w kolejnych regionach tego kontynentu powstają coraz to nowe inicjatywy. Jedną z nich jest Kumawood, czyli fabryka snów prosto z Ghany. W sieci właśnie pojawił się zwiastun ichniejszej wersji… "Mortal Kombat". Bo niby czemu by nie?

REKLAMA

Czarny Skorpion i Sub-Zero to całkiem ciekawa odmiana. Choć jestem zawiedziony, że Jax nie jest biały… W każdym razie, całość prezentuje się dość niespodziewanie epicko, czekam więc aż pojawi się pełna wersja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA