REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD
 4. Netflix /

Netflix przygotował zupełnie nowe serialowe otwarcie. Na platformę trafiło dzisiaj aż pięć debiutanckich tytułów

Netflix stale poszerza bibliotekę swoich produkcji, ale przedostatni tydzień każdego miesiąca zazwyczaj nie obfituje w olbrzymią liczbę nowości. Podobnie jest także tym razem, bo na najbliższy weekend platforma przewidziała tylko pięć premier. Nie oznacza to jednak, że nie  będzie na czym zawiesić oka.

21.02.2020
8:58
netflix premiery luty
REKLAMA
REKLAMA

Przede wszystkim ze względu na to, że mamy do czynienia z absolutnymi debiutantami. Każda z opublikowanych dzisiaj produkcji może się pochwalić dopiero pierwszym sezonem. A wśród nich nie brakuje produkcji zarówno dla dorosłych, jak i młodszych odbiorców. Na jakie konkretnie nowości warto zwrócić szczególną uwagę?

Netflix premiery luty - najciekawsze piątkowe nowości:

Gentefied: Sezon 1

„Gentefied” to nowy komediowy serial Netfliksa z elementami kina obyczajowego. Produkcja opowiada o trójce kuzynów, którzy próbują uratować rodzinny bar z taco w środku błyskawicznie rozwijającej się dzielnicy Los Angeles. Czy starsi członkowie familii zaakceptują zmiany? I jak na szalone kulinarne pomysły zareagują dotychczasowi klienci przywiązani do typowo meksykańskiej kuchni? Przekonamy się w trakcie oglądania premierowego sezonu „Gentefied”.

Glitch Tech: Sezon 1

„Glitch Tech” stanowi kolejny etap współpracy Netfliksa ze stacją Nickelodeon. Sądząc po opublikowanym trailerze, można założyć, że produkcja spodoba się na równi najmłodszym widzom i fanom gier komputerowych. Nowy serial animowany opowiada o grupie łowców bugów i glitchy występujących w rozmaitych grach wideo. W świecie bohaterów produkcji potrafią one jednak przybierać prawdziwą formę i atakować również w realnym świecie. „Glitch Tech” prezentuje się jak połączenie „Pogromców duchów” z popularnym w latach 90. serialem „ReBoot”. Czy to połączenie zdobędzie serca fanów serwisu VOD?

Niemowlęta: Część 1

W jaki sposób przebiega nasz rozwój na najwcześniejszym etapie życia? Jak zmiany w ciele niemowląt wpływają na ich postrzeganie świata? Odpowiedzi na te i wiele dodatkowych pytań przyniesie nowy serial dokumentalny platformy Netflix, w którym grupa światowej sławy naukowców pochyliła się nad dorastaniem najmłodszych z nas. Pierwsza część produkcji pokaże życie piętnastki niemowląt w trakcie początkowych 12 miesięcy ich życia.

REKLAMA

Pełna lista premier Netflix Polska na 21 lutego 2020 roku:

 • Gentefied: Sezon 1
 • Wejście 7: Sezon 1
 • Niemowlęta: Część 1
 • Glitch Tech: Sezon 1
 • Psia Akademia: Sezon 1
 • Kayhan
 • Jego ostatnie życzenie
 • Yeh Ballet
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA