REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD
 4. Netflix

Netflix przygotował zupełnie nowe serialowe otwarcie. Na platformę trafiło dzisiaj aż pięć debiutanckich tytułów

Netflix stale poszerza bibliotekę swoich produkcji, ale przedostatni tydzień każdego miesiąca zazwyczaj nie obfituje w olbrzymią liczbę nowości. Podobnie jest także tym razem, bo na najbliższy weekend platforma przewidziała tylko pięć premier. Nie oznacza to jednak, że nie  będzie na czym zawiesić oka.

21.02.2020
8:58
netflix premiery luty
REKLAMA
REKLAMA

Przede wszystkim ze względu na to, że mamy do czynienia z absolutnymi debiutantami. Każda z opublikowanych dzisiaj produkcji może się pochwalić dopiero pierwszym sezonem. A wśród nich nie brakuje produkcji zarówno dla dorosłych, jak i młodszych odbiorców. Na jakie konkretnie nowości warto zwrócić szczególną uwagę?

Netflix premiery luty - najciekawsze piątkowe nowości:

Gentefied: Sezon 1

„Gentefied” to nowy komediowy serial Netfliksa z elementami kina obyczajowego. Produkcja opowiada o trójce kuzynów, którzy próbują uratować rodzinny bar z taco w środku błyskawicznie rozwijającej się dzielnicy Los Angeles. Czy starsi członkowie familii zaakceptują zmiany? I jak na szalone kulinarne pomysły zareagują dotychczasowi klienci przywiązani do typowo meksykańskiej kuchni? Przekonamy się w trakcie oglądania premierowego sezonu „Gentefied”.

Glitch Tech: Sezon 1

„Glitch Tech” stanowi kolejny etap współpracy Netfliksa ze stacją Nickelodeon. Sądząc po opublikowanym trailerze, można założyć, że produkcja spodoba się na równi najmłodszym widzom i fanom gier komputerowych. Nowy serial animowany opowiada o grupie łowców bugów i glitchy występujących w rozmaitych grach wideo. W świecie bohaterów produkcji potrafią one jednak przybierać prawdziwą formę i atakować również w realnym świecie. „Glitch Tech” prezentuje się jak połączenie „Pogromców duchów” z popularnym w latach 90. serialem „ReBoot”. Czy to połączenie zdobędzie serca fanów serwisu VOD?

Niemowlęta: Część 1

W jaki sposób przebiega nasz rozwój na najwcześniejszym etapie życia? Jak zmiany w ciele niemowląt wpływają na ich postrzeganie świata? Odpowiedzi na te i wiele dodatkowych pytań przyniesie nowy serial dokumentalny platformy Netflix, w którym grupa światowej sławy naukowców pochyliła się nad dorastaniem najmłodszych z nas. Pierwsza część produkcji pokaże życie piętnastki niemowląt w trakcie początkowych 12 miesięcy ich życia.

REKLAMA

Pełna lista premier Netflix Polska na 21 lutego 2020 roku:

 • Gentefied: Sezon 1
 • Wejście 7: Sezon 1
 • Niemowlęta: Część 1
 • Glitch Tech: Sezon 1
 • Psia Akademia: Sezon 1
 • Kayhan
 • Jego ostatnie życzenie
 • Yeh Ballet
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA