REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zdjęcia do "Pasji 2" niby ruszą dopiero wiosną, ale karuzela śmiechu już pędzi pełną parą

Według najnowszych doniesień Mel Gibson wejdzie na plan "Pasji 2" jeszcze wiosną tego roku. Internauci nie są co do tego sequela przekonani. Pytają czy to żart, bo przecież nie chodzi o kontynuację przygód Batmana czy Spider-Mana. Pełną parą ruszyła więc karuzela śmiechu, suchych żartów i szydery.

18.01.2023
14:40
pasja 2 mel gibson komentarze
REKLAMA

To nie jest żart. Powtarzam: to nie jest żart. Wygląda na to, że "Pasja 2" naprawdę powstaje. O sequelu jednego z najbrutalniejszych filmów w historii kina mówiło się już od dawna. Mel Gibson wielokrotnie wyrażał zainteresowanie jego realizacją. Do tej pory można było jednak myśleć, że raczej się to nie zdarzy. W końcu już sam pomysł wydawał się absurdalny, a reżyser był wyklęty przez Hollywood. W temacie kontynuacji historii męki Jezusa Chrystusa przez dłuższy okres nic się więc nie działo.

Ostatnimi czasy Mel Gibson w kontekście nadchodzących projektów mówił tylko o "Zabójczej broni 5". Po śmierci Richarda Donnera miał on nie tylko ponownie wcielić się w szalonego policjanta, ale też zasiąść na stołku reżysera. Dosłownie chwilę temu informowaliśmy jednak, że wyczekiwany przez fanów serii sequel może zostać odłożony na półkę. Aktor miałby najpierw zająć się bowiem "Pasją 2".

REKLAMA

Pasja 2 - reakcje na nadchodzący film

Według najnowszych doniesień zdjęcia do "Pasji: Zmartwychwstania" mają rozpocząć się już niedługo, bo wiosną 2023 roku. Nie wiadomo jednak kiedy film miałby zadebiutować w kinach. Bardzo prawdopodobne, że twórcy chcieliby, aby stało się to w przyszłym roku w okolicach świąt wielkanocnych - dokładnie w 20-lecie premiery pierwszego filmu.

Wiadomo już, że w filmie w głównej roli ma powrócić Jim Caviezel. Fabuła będzie natomiast skupiać się na trzech dniach między ukrzyżowaniem Jezusa, a jego zmartwychwstaniem. Jak to wyjdzie? Dopiero się okaże. Internauci nie mają jednak wielkich nadziei. "Czy to żart?" - pytają w sieci.

Poważnie ma powstać taki film?

To nie jest Spider-Man, ani Batman

- czytamy na forum filmu na portalu Filmweb.
REKLAMA

Ekhm, no tak. Internauci, jak to już mają w zwyczaju, podchodzą do tematu z humorem, ironią i dystansem. W sieci zaroiło się więc od suchych żartów dotyczących "Pasji 2". Twitterowicze mają sporo propozycji haseł reklamowych. Będę bardzo zawiedziony, jeśli twórcy nie wykorzystają ich pomysłów i nie oprą marketingu na tekstach pokroju "Bóg wybacza, Jezus nie", czy "Jezus powraca, Judasz będzie miał się z czego tłumaczyć".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA