REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Gdzie obejrzeć film „Pięć koszmarnych nocy”? Pełna lista serwisów VOD

Głośno zapowiadana przez twórców i bardzo wyczekiwana przez widzów produkcja w reżyserii Emmy Tammi doczekała się swojej premiery w 2023 roku. A dokładniej 27 października, wtedy też do polskich kin trafił film „Pięć koszmarnych nocy”. Kilka miesięcy po wielkim otwarciu można go już zobaczyć na platformach streamingowych. Gdzie dokładnie można obejrzeć film „Pięć koszmarnych nocy”? online? Przedstawiamy kompletną listę serwisów VOD.

28.02.2024
16:03
Gdzie obejrzeć horror 5 koszmarnych nocy online
REKLAMA

Na ten tytuł najbardziej czekali przede wszystkim fani kultowej serii gier „Five Nights at Freddy's”. Przez lata na jej temat powstało mnóstwo teorii spiskowych, mniej lub bardziej „realnych”. Zapaleni gracze robili wszystko, aby dojść do prawdy, a konkretnie do tego, skąd produkcja zaczerpnęła fabularną inspirację. Trzeba przyznać, że konstrukcja gry aż prosiła się o jakąś skrajnie mroczną, może do tej pory niewyjaśnioną historię kryminalną. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo na pewno, czy inspirację stanowiła jakakolwiek prawdziwa sprawa lub miejska legenda. I chyba właśnie w tym jest cały urok. Gdy znika tajemnica, znika też towarzysząca jej pewna magiczna aura.

REKLAMA

Czytaj więcej na temat horrorów na łamach Spider's Web:

Pięć koszmarnych nocy – gdzie obejrzeć film online?

„Pięć koszmarnych nocy” opowiada o lekko zagubionym w życiu ochroniarzu (w tej roli Josh Hutcherson), który podejmuje się dość podejrzanej pracy w restauracji Freddy Fazbear's Pizza. Jest to miejsce upiorne, szczególnie po zgaszeniu świateł wywołuje uczucie skrajnego niepokoju i cudzego oddechu na plecach. Nowy pracownik Mike ma, a jakżeby inaczej, nocną zmianę.

Gdzie obejrzeć 5 koszmarnych nocy online?

Szybko okazje się, że w jadłodajni dochodzi do dziwnych i strasznych wydarzeń, gdy stworzone pierwotnie po to, aby bawić małe dzieci, animatroniki, przechodzą w tryb ataku. Ochroniarz ma teraz o wiele ważniejsze zadanie niż to, na które pisał się obejmując nowe stanowisko – musi walczyć o swoje życie. „Pięć koszmarnych nocy” wiernie odwzorowuje w szczególności wygląd przerażających maszyn, po wizytach których wielu graczy długo nie mogło spać spokojnie.

REKLAMA

Film „Pięć koszmarnych nocy” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

  • Canal+ Premiery - wypożyczenie 15,99 zł
  • Apple TV - wypożyczenie (wszystkie wersje) 14,99 zł lub kupno (wersja SD - 39,99 zł, wersje HD i 4K - 54,99 zł)
  • Rakuten TV - wypożyczenie (wszystkie wersje) 14,99 zł lub kupno (wersja SD 39,99 zł, wersje HD i 4K - 56,99 zł)
  • TVSmart - wypożyczenie 17,90 zł
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA