REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć horror "Slotherhouse: Leniwa śmierć" online? Film wpadł do VOD

Czy z pozoru słodki leniwiec, bohater memów i bajek dla dzieci może stać się maszyną do zabijania? Twórcy komediowego horroru puścili wodze fantazji i z milutkiego zwierzaka stworzyli potwora? Jaki jest finał ten historii? Możecie przekonać się sami. Zeszłoroczna produkcja "Slotherhouse: Leniwa śmierć" wpadła do VOD i jest już dostępna online.

28.01.2024
16:11
sloutherhouse leniwa smierc gdzie obejrzec vod
REKLAMA

W październiku minionego roku na dużych ekranach zadebiutowało kilka horrorów - mieliśmy okazję zobaczyć takie filmy jak "Egzorcysta: Wyznawca", "Pięć koszmarnych nocy" z Joshem Hutchersonem, "Dobry piesek!" czy "Obserwowany". Obok mrożących krew w żyłach produkcji ukazał się także komediowy horror "Slotherhouse: Leniwa śmierć" w reżyserii Matthew Goodhue, który już teraz jest dostępny w ramach wypożyczenia w kilku serwisach VOD. Sprawdzamy, gdzie go obejrzeć.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "Slotherhouse: Leniwa śmierć"?

Fabuła filmu "Slotherhouse: Leniwa śmierć" skupia się na tytułowym leniwcu o imieniu Alfa, który prowadzi spokojne życie w Panamie. Kiedy zwierzak zostaje schwytany przez śliskiego kłusownika, mężczyzna przewozi go do Stanów Zjednoczonych, gdzie trafia w czułe ramiona Emily Young. Dziewczyna jest studentką ostatniego roku i marzy o wygraniu wyborów na prezeskę studenckiego bractwa. By podbić sobie zasięgi w mediach społecznościowych, postanawia zaadaptować leniwca. Gdy jednak społecznością studencką wstrząsa seria makabrycznych morderstw, okazuje się, że z pozoru słodki zwierzak to w rzeczywistości mordercza maszyna do zabijania, która zamienia życie Emily i jej koleżanek w piekło.

Zwiastun filmu "Slotherhouse: Leniwa śmierć" (2023)
REKLAMA

W nominowanym do Nagrody Publiczności filmie na SplatFilmFest wystąpili Lisa Ambalavanar, Sydney Craven, Andrew Horton, Bianca Beckles-Rose, Olivia Rouyre, Tiff Stevenson, Sutter Nolan, Milica Vrzic oraz Stefan Kapičić.

Produkcja "Slotherhouse: Leniwa śmierć" jest dostępna w ramach wypożyczenia w serwisach: Premiery Canal+ (17,99 zł), Player (18 zł), Cineman (17,90 zł), Polsat Box Go (18 zł), Rakuten (17,99 zł) oraz Play Now (15 zł).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA