REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Ciche miejsce" i "Ciche miejsce 2" przed premierą najnowszej części?

Kultowa seria "Ciche miejsce" w reżyserii Johna Krasinskiego dostanie kontynuację. Wiadomo już, że do dwóch filmów dołączą kolejne części - jeszcze w tym roku w kinach zadebiutować ma tytuł "A Quiet Place: Day One", a między 2025 a 2026 r. zaplanowana jest premiera produkcji "A Quet Place: Part III". Przy tej okazji sprawdzamy, gdzie obejrzeć pierwsze dwie części mrocznej serii w konwencji sci-fi w VOD.

26.02.2024
21:01
gdzie obejrzec ciche miejsce i ciche miejsce 2 w vod
REKLAMA

"Ciche miejsce" (2018) oraz "Ciche miejsce 2" (2020) to popularne horrory w reżyserii Johna Krasinskiego, które odniosły spory sukces w branży filmowej. Pierwszy z nich został wyróżniony nominacją do Oscara za najlepszy montaż dźwięku, do Złotego Globu za najlepszą muzykę oraz do statuetki BAFTA w kategorii najlepszy dźwięk. Sequel również walczył o tę ostatnią nagrodę, lecz ostatecznie musiał obejść się smakiem.

REKLAMA

Cztery lata po premierze drugiej części podczas finału Super Bowl 2024 został pokazany zwiastun najnowszej odsłony "Cichego miejsca" - "A Quiet Place: Day One" - który zadebiutuje w kinach jeszcze w tym roku, 28 czerwca. Gdzie obejrzeć poprzednie części serii Johna Krasinskiego przed premierą tej najnowszej? Sprawdzamy.

Gdzie obejrzeć "Ciche miejsce" w VOD?

Dystopijny film "Ciche miejsce" (2018) skupia się na rodzinie Abbotów, która stara się przetrwać na pogrążonej w chaosie Ziemi zdominowanej przez niezwykle brutalne i śmiercionośne drapieżniki o niezwykle wyczulonym słuchu. Wskutek nadludzkich umiejętności żądnych krwi istot rodzina musi skupić się na tym, by nie wydawać żadnego hałasu. W przeciwnym razie zostanie zaatakowana przez krwiożerczego wroga, bo nawet najmniejszy dźwięk może okazać się śmiertelny. W obsadzie znaleźli się John Krasinski oraz Emily Blunt.

Film "Ciche miejsce" jest dostępny w serwisach:

Zwiastun filmu "Ciche miejsce" (2018)

Fabuła sequelu - "Ciche miejsce 2" - skupia się na Evelyn oraz trójce dzieci, którzy po dramatycznych wydarzeniach opuszczają swoje cztery kąty, by udać się do nowej lokalizacji. Zdeterminowana matka może zdać się tylko i wyłącznie na własne instynkty - tylko dzięki ciszy jest w stanie przetrwać. Abbottowie, oddalając się coraz bardziej od rodzinnego domu, przekonują się, że brutalne stworzenia to jednak nie jedyne zagrożenie, które mogą spotkać na swojej drodze.

Film "Ciche miejsce 2" jest dostępny w serwisach:

Zwiastun filmu "Ciche miejsce 2" (2020)
REKLAMA

O horrorach przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA