REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Godzilla i Kong: Nowe imperium" - gdzie obejrzeć online? Bestie zaryczą w waszych domach

"Godzilla i Kong" podbili już wielkie ekrany. A właściwie dalej podbijają, bo film Adama Wingarda wciąż jeszcze można w kinach oglądać. Właśnie jednak trafił też do dystrybucji internetowej. Na jakich platformach VOD jest dostępny?

14.05.2024
10:55
godzilla i kong nowe imperium online gdzie obejrzeć
REKLAMA

Będziecie potrzebować większych telewizorów. "Godzilla i Kong: Nowe imperium" to bowiem film na maksa. Przerośnięte stwory idą w nim w parze z blockbusterową przesadą. Słowem: otrzymujemy jedną wielką rozpierduchę. Tytułowi bohaterowie muszą zmierzyć się z całkowicie nowym zagrożeniem, które do tej pory czaiło się gdzieś w niezbadanych terenach Pustej Ziemi. Teraz jednak daje o sobie znać, pokazując całą swoją potęgę. Tytani połączą siły, aby stawić mu czoła. Oczywiście, z drobną pomocą ludzi, bo to przecież nasz los waży się tutaj na szali. Ale nie bójcie się. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon MonsterVerse (a przynajmniej ich większości) element ludzki wcale tutaj nie razi.

Stojący za kamerą Adam Wingard poszedł za ciosem. Po świetnej "Godzilli vs. Kong" postanowił docisnąć pedał gazu do samej dechy. On wie, że "Godzilla i Kong: Nowe imperium" to hollywoodzkie widowisko, w którym główną atrakcję stanowią wielkie potwory. Pozwala nam nimi oczy nacieszyć, a bohaterów ludzkich przerysowuje do granic. To zawsze były klisze, ale tym razem doprowadzone zostają do swej ekstremalnej formy. Na ekranie szczególnie błyszczy Dan Stevens wcielający się w Trappera - weterynarza przerośniętych stworów. Poznajemy go, gdy wyrywa Kongowi zęba. How cool is that?

REKLAMA

Godzilla i Kong: Nowe imperium - gdzie obejrzeć film online?

"Godzilla i Kong: Nowe imperium" to blockbuster, który z dumą obnosi się swoim rozrywkowym statusem. Stawia na zabawę i widowiskowość, czym zdążył sobie zaskarbić uznanie publiczności. Krytycy przyjęli go co prawda chłodno (54 proc. pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes), ale widzowie i tak tłumnie na niego ruszyli. Na całym świecie zarobił do tej pory ponad 558 mln dol. Oznacza to, że jest drugim największym hitem tego roku. Przebija go jedynie "Diuna 2" z 708 mln dol. na koncie.

Godzilla i Kong: Nowe imperium - online - premiera VOD

Sukces komercyjny zazwyczaj przekłada się na wydłużone okienko dystrybucyjne. Na "Godzillę i Konga: Nowe imperium" w internecie nie musieliśmy jednak czekać w nieskończoność. Właśnie bowiem trafił do dystrybucji online i film za dodatkową opłatą będzie można obejrzeć na platformach VOD. Stało się to zaledwie 1,5 miesiąca po kinowej premierze produkcji. Tytuł zadebiutował w Polsce na wielkich ekranach 28 marca. 14 maja pojawił się natomiast m.in. w serwisie Premiery CANAL+.

Docelowo "Godzilla i Kong: Nowe imperium" zmierza na HBO Max, gdzie będzie można film obejrzeć w ramach opłacanej subskrypcji. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja tam wyląduje.

Więcej o MonsterVerse poczytasz na Spider's Web:

Godzilla i Kong: Nowe imperium - pełna lista serwisów VOD:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA