REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Duże zmiany w dekoderach Polsatu. Sprawdź czy ciebie też dotyczą

Dzięki nowym funkcjom korzystanie z dekoderów Polsatu jest jeszcze prostsze nich dotychczas. Ich użytkownicy mogą już bowiem cieszyć się zmienionym menu głównym, wyszukiwaniem głosowym i aplikacją Disney+. Wiecie, tej platformy, z której za sprawą promocji, możecie korzystać przez rok zupełnie za darmo.

16.03.2023
15:31
polsat box disney dekodery promocja
REKLAMA

Polsat potrafi przyciągać klientów. Wczoraj wystartowała promocja, dzięki której wykupując dowolny pakiet Polsat Box z Disney+ użytkownicy przez rok mogą cieszyć się dostępem do platformy zupełnie za darmo. Serio! To nie jest żart, to nie są ćwiczenia. Naprawdę! 12 miesięcy subskrypcji serwisu Myszki Miki za 0 (słownie: zero) zł (wszystkiego dowiecie się z tego tekstu).

Wraz ze startem promocji Polsat postanowił ułatwić użytkownikom dekoderów Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite korzystanie z Disney+. Pojawiła się w nich bowiem dedykowana platformie aplikacja. Żeby wejść do świata Marvela, Star Wars, Pixara, etc., etc., wystarczy włączyć zielony przycisk z domkiem na pilocie i znaleźć ikonę serwisu w menu głównym. A skoro już przy menu głównym jesteśmy...

Czytaj także:

REKLAMA

Polsat Box - nowe funkcje w dekoderach 4K i 4K Lite

Oprogramowanie dekoderów Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite zostało uaktualnione. Co to znaczy? A na przykład, że jest teraz bardziej przejrzyste. Menu z nawigacją pionową znajduje się z lewej strony, a w centralnej części ekranu widoczne są listy z rekomendowanymi treściami (ostatnio oglądane, kanały, aplikacja Sklep, polecane treści, hity i nowości Disney+). Wszystko jest intuicyjne i nie ma szans, żeby ktoś się w tym pogubił. Tym bardziej że nie trzeba wcale klikać w nieskończoność na pilocie, aby znaleźć jakiś film lub serial, albo po prostu włączyć ulubiony kanał telewizyjny.

Polsat Box - nowe funkcje
REKLAMA

Dekodry Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite mają teraz funkcję wyszukiwania głosowego. Żeby z niej skorzystać, wystarczy wcisnąć przycisk mikrofonu na pilocie. Głosowo można wtedy przeszukiwać treści na kanałach TV, przeglądać bibliotekę Polsat Box Go, a nawet przebierać w materiałach w CatchUp oraz (a jakże!) Disney+.

Wszystkie wymienione funkcje i aplikacja Disney+ dostępne są w najnowszej wersji oprogramowania dekoderów 4K. Nie musicie więc nic robić, aby móc z nich korzystać. Aktualizacja odbywa się bowiem automatycznie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA